gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt degradatiekraker

a0b7029b50040a75be30ba617e0afc90.jpg
Redactie REGIO8 |
"Bij ons is het na de winterstop alleen maar positiever geworden", schetst trainer Jan Vreman de verschillen tussen De Graafschap en tegenstander Cambuur. "Zij hebben het hele jaar de resultaten al niet mee en wij moeten daarvan profiteren." Doelman Hidde Jurjus verwacht vuurwerk: "We gaan niet rustig beginnen. Totaal niet. We spelen zoals we teruggekomen zijn in de competitie, vol passie en vol beleving. Daar houden we aan vast."

De sfeer bij De Graafschap is goed. "Het plezier straalt ervan af", ziet ook Vreman. "Dat is heel belangrijk. Je moet plezier hebben in de dingen die je doet, alleen je moet ze elke keer goed doen." Aanvaller Vincent Vermeij geniet van het goede gevoel, maar is waakzaam: "Morgen mag je natuurlijk niet te ontspannen zijn. We moeten er gewoon met z’n allen staan. Er vol opknallen met de twaalfde man. Die drie punten moeten er gewoon komen."

Een wijziging in de basisopstelling
Trainer Vreman voert een wijziging door in zijn basisopstelling ten opzichte van de verloren uitwedstrijd tegen Feyenoord. Nathaniel Will keert terug van een schorsing en start in de basis. Bart Straalman start, ondanks dat hij geen last meer heeft van de elleboogstoot van Eljero Elia, op de bank. Bryan Smeets heeft last van een knieblessure en ontbreekt in de wedstrijdselectie.

Opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Tesselaar; Diemers, Tarfi, Driver, El Jebli; Peters, Vermeij.

Lees ook

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.