Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap op zoek naar nieuwe talenten

1e23551cfbe7302cf96c9bd06df332f8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Als eerste ga je kijken naar hun voorwaarden. Zijn ze snel, zijn ze wendbaar, zijn ze lichtvoetig?", aldus jeugdtrainer Tim Bakens. "Dat zijn belangrijke facetten wil je sowieso op een hoog niveau spelen. Zeg maar alles wat ik niet had, daar let ik nu op", zegt hij met een lach. De clinics zijn voor sommige voetballers even omschakelen qua niveau. "Het is heel mooi. Het spel gaat sneller en je moet eerder weten waar je heen moet, met opendraaien en zo", aldus Bram Vrieze, normaliter speler bij Sportclub Neede.

De jongeren vinden het een mooie kans zichzelf te laten zien. "Je krijgt zo'n kans maar één keer in je leven. Dat je in zo'n categorie van een professionele club kan meedoen", aldus Elwyn Asiedu, die helemaal uit Almere naar Doetinchem is gekomen voor de talentendag. "Ik hoop gewoon goed op te vallen hier bij de scouts." Met de mentaliteit van Asiedu zit het wel goed, want Bakens is op zoek naar die D'ran-mentaliteit. "Dat is denk ik voor De Graafschap wel belangrijk om naar te kijken. Het verleden heeft wel bewezen dat je niet teveel jongens die die mentaliteit niet hebben moet aantrekken."

Foto: REGIO8

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.