gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap doet zich tekort bij Cambuur

58bdbb7dd5f3884c8cfcf5a1a2762c58.jpg

De Graafschap heeft zondagavond de eerste wedstrijd in de play-offs gelijkgespeeld tegen Cambuur. In Leeuwarden kwamen de Superboeren niet verder dan 1-1 tegen tien man van de thuisploeg.

Redactie REGIO8 |

Cambuur begon vol bravoure en wilde De Graafschap vanaf begin af aan onder druk zetten. Dat lukte de Friezen aardig, zo scoorde Cambuur, maar stond Nigel Robertha buitenspel en werd het doelpunt afgekeurd. De Graafschap kwam daarna wat beter in de wedstrijd. Furdjel Narsingh liet een enorme kans liggen, hij schoot de bal in het zijnet. Javier Vet kopte even later op de vuisten van doelman Xavier Mous. De tweede kans van Narsingh was wel raak: na een diepe bal van Youssef El Jebli kon de rappe buitenspeler afronden. Cambuur trok de stand daarna snel recht, toen Fransman Robin Maulun via de paal raak schoot.

Na rust kwam Cambuur al snel met tien man te staan, nadat Emmanuel Mbende natrapte op de benen van Serrarens en met een directe rode kaart het veld kon verlaten. Nabil Bahoui liet vervolgens een enorme kans liggen, de Zweed trof de vuisten van de uitblinkende doelman Mous. Diezelfde doelman keerde daarna een strafschop van Serrarens, die niet goed inschoot en de grootste kans op 1-2 liet liggen. Serrarens moest even wachten tot de strafschop, omdat de wedstrijd na commotie kort werd gestaakt door scheidsrechter Jeroen Manschot. Na de penalty liet De Graafschap het na om door te drukken tegen tien man. Robertha was voor de thuisploeg met een kopbal nog het dichtst bij een treffer.

Door dit gelijke spel staat er nog het nodige op het spel in de return van de wedstrijd tussen beide ploegen. Aanstaande woensdag is die wedstrijd op De Vijverberg.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.