gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Gier maakt overstap naar de Topdivisie

efb745efd42a8723e29da831a7a0bf40

Casper de Gier uit Laag-Keppel komt komend seizoen uit voor Team Bouwselect in de Topdivisie. De schaatser had de ploegen voor het uitkiezen, maar blijft zijn oude team trouw.

Redactie REGIO8 |
“Een weloverwogen besluit”, aldus de 24-jarige De Gier in reactie op zijn keuze. “Het afgelopen jaar heb ik in meerdere opzichten als zeer positief ervaren: het team, de sfeer en het programma wat ik heb kunnen draaien in overleg met de teamleiding. Daaruit voortvloeiend waren mijn resultaten ook goed en dat geeft mij heel veel vertrouwen in de aanpak.”

De Gier was het afgelopen seizoen drie keer winnaar van een marathon op kunstijs bij de beloften. Meest in het oog springende prestatie was echter een derde plek bij de enige marathon op Nederlands natuurijs in Haaksbergen.

Foto: REGIO8 (archief, op skeelers)

Lees ook

Buien

Code geel in Achterhoek: mogelijk onweersbuien, hagel en windstoten

Het belooft een druilerige dinsdag te worden in de Achterhoek. Enkele stevige onweersbuien kunnen overtrekken vanaf 15.00 uur. Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) heeft code geel afgegeven. Mogelijk hagel en windstoten zijn aanwezig.

GemeentehuisLochem

Nieuwe woonwijk Lochem stap dichterbij: overeenkomst tussen gemeente en grondeigenaren

De gemeente Lochem is een stap verder in de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk Lochem-Oost+. De gemeente heeft met drie grondeigenaren een intentieovereenkomst gesloten voor het gebied.

WhatsApp Image 2026-06-08 at 20.51.44

Puinhoop voor Doetinchems Stadhuis, marktkramen weggeblazen door wind

De marktkramen waren net opgebouwd in Doetinchem toen het misging. Flinke windvlagen zorgden ervoor dat de kramen door de lucht vlogen.

WK30

Trouwe Achterhoekse Oranjefans slaan WK over: 'De kosten zijn van de gekke'

Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt woensdagavond officieel afgetrapt. Normaal gesproken reizen duizenden Oranjefans af naar een eindtoernooi om het Nederlands elftal te steunen, waaronder een vaste Achterhoekse delegatie. Dit keer blijven enkele van de meest trouwe supporters echter thuis.

AZCDidam0

Geert Wilders naar anti-azc bijeenkomst in Didam

PVV-leider Geert Wilders komt woensdag 17 juni naar het centrum van Didam, waar bij het oude gemeentehuis in Didam een anti-azc bijeenkomst wordt gehouden.

WethoudersOIJ10

Zo denkt de nieuwe coalitie van Oude IJsselstreek over dossiers DRU en azd

De nieuwe coalitie van Oude IJsselstreek kiest voor een asielzoekersdorp met maximaal 448 opvangplekken en spreekt opnieuw uit dat de DRU behouden moet blijven. Beide dossiers kregen een prominente plek in het coalitieprogramma van Lokaal Belang, PvdA-GroenLinks, VVD en CDA. Het waren dan ook dé verkiezingsonderwerpen.