Ulft, Netherlands

Container met afval van open haard vat vlam in schuur

In een schuur naast een huis in Doetinchem is zondagmiddag brand ontstaan in een container. Restafval van de open haard was gaan branden, met flinke schade tot gevolg.
Redactie REGIO8 | 29 januari 2023 16:17 | Aangepast op 29 januari 2023 16:17
De brand ontstond bij een woning aan de Wilhelminastraat, nabij de Paskerk. De bewoner had brandafval van de open haard in de container gegooid. Dit was gaan smeulen, waardoor de brand uiteindelijk kon ontstaan. De brandweer moest ter plaatse komen om het vuur onder controle te krijgen.

Voor ze vertrokken, hebben brandweerlieden onder meer het dak nog gecontroleerd op resterende brandhaarden. Niemand is gewond geraakt bij het incident. Wel heeft de schuur door de brand flinke schade opgelopen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...