Ulft, Netherlands

Brommerrijder bewusteloos na val in berm in Didam

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een brommerrijder is woensdagmiddag hard ten val gekomen in het buitengebied van Didam. De bestuurder is meegenomen naar het ziekenhuis.
Viggo Zweverink | 7 februari 2024 13:57 | Aangepast op 7 februari 2024 13:57
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 12.30 uur op de Doesburgseweg bij Didam. De brommerrijder kwam door onbekende reden in de berm terecht en raakte door de val buiten bewustzijn. Omstanders, die de jongen vonden, hebben de hulpdiensten ingeschakeld.

In eerste instantie werd een traumahelikopter opgeroepen, maar dit bleek niet nodig te zijn. De brommerrijder is meegenomen door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Het slachtoffer wordt in het ziekenhuis verder nagekeken.

Lees meer over:

Brommer|112Achterhoek-Nieuws|

Lees ook

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Brandweer haalt passagier in rolstoel uit vastgelopen taxibusje

De brandweer heeft maandagavond in Doetinchem een passagier in een rolstoel uit een taxibusje moeten...

Bestuurder gewond bij kop-staartaanrijding op A18

Bij een ongeval op de A18 tussen Doetinchem en Varsseveld is woensdagmiddag een persoon gewond geraa...

Politieauto knalt tegen verkeersinstallatie in Doetinchem

Een politieauto is dinsdagavond betrokken geraakt bij een ongeval in Doetinchem. De politie was met ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval in Voorst

Bij een ernstig eenzijdig ongeluk in Voorst is maandagavond een automobilist om het leven gekomen. H...

Aanrijding door voorrangsfout op kruising in Heelweg

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in Heelweg is maandagochtend een vrouw gewond geraakt....