gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bökkers opent samen met straaljagers Hoofdpodium

0c1f2afd7087d86899356547a5e210e9.jpg

Vier overvliegende straaljagers vormden hét spektakelstuk tijdens het optreden van Bökkers op de Zwarte Cross. Frontman Hendrik-Jan Bökkers zat vol emotie na het optreden op het hoofdpodium van het festival.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
"Ik kon alleen maar mijn handen spreiden als vleugels toen ze overkwamen. Het was echt belachelijk mooi. Dit is echt heel tof", aldus Bökkers. Een week voor de Zwarte cross werd de rider van de band online geplaatst. Daar was op te lezen dat de heren graag straaljagers wilden. "Maar volgend jaar zetten we er gewoon weer drie kratjes bier en twee flessen water op. Dan vind ik het wel goed", zegt Bökkers.

De boerenrockband opende het hoofdpodium op de allereerste festivaldag op een donderdag. Bökkers: "Dat is ook een waanzinnige eer, dat ze dat ons toevertrouwen. We hebben wel eens de megatent geopend, maar dit is echt wat anders. En het sloeg aan, want het stond vol." Bökkers speelt al sinds 2005 op de Zwarte Cross, onder andere met Jovink en de Voederbietels. Hij heeft sindsdien dan ook geen editie gemist.

Deze editie staat hij nog twee keer op het podium. Zaterdag in de megatent om 17.00 uur met de hele band. Leadzanger Hendrik-Jan staat zondagmiddag op de theaterweide samen met Hans Keuper van Boh Foi Toch en Remko Keizer van De Heinoos.

Lees ook

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede elftal kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.