Ulft, Nederland
Terug

Barney en Mighty Mike darten op Zwarte Cross

e7efd008162a6fb33c100e56c3b94f5f.jpg

De Zwarte Cross heeft vrijdag voor de aankomende editie twee bijzondere nieuwe namen bekendgemaakt. Raymond 'Barney' van Barneveld en Michael 'Mighty Mike' van Gerwen gaan in Lichtenvoorde met elkaar de strijd aan op het festival.

Redactie REGIO8 |
"Ik ben enorm verheugd om, naast alle bands en muzikanten die op de donderdag al komen, de crème de la crème van de dartsport te mogen ontvangen op de Zwarte Cross", aldus festivaldirectrice Tante Rikie. De twee darters gaan tegen elkaar darten op het Open Achterhoeks Kampioenschap Darts. De twee zullen de sportieve strijd aangaan in de Megatent. Het is de eerste keer dat de Zwarte Cross het Open Achterhoeks Kampioenschap Darten. De wedstrijd wordt in goede banen geleid door de legendarische caller Russ Bray.

De organisatie heeft het schouwspel op de donderdag gepland om de campingbezoekers wat extra spektakel te geven op de eerste dag van het festival. Hoe de wedstrijd er uit zal zien houdt de organisatie nog even geheim, maar verzekert dat het in de Zwarte Cross stijl gehouden wordt. De organisatie verzekert dat het geen 1 april-grap is.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.