gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Azaoum maakt driemanschap in jeugd De Graafschap compleet

915acf5196484afe1c19a57fc8322d2b

De Graafschap heeft Mounir Azaoum teruggehaald naar de jeugdopleiding van de Doetinchemse voetbalclub. Hij wordt trainer van het nieuwe Onder 19-team en krijgt in het driemanschap met Peter Bijvelds en Richard Roelofsen een prominente rol.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“We zijn blij om Mounir weer te verwelkomen op De Bezelhorst”, aldus technisch directeur Peter Bijvelds. “Met de komst van Mounir complementeren we het voetbaltechnische team en voegen we de door ons gewenste senioriteit en deskundigheid toe aan onze jeugdopleiding.” Azaoum wordt volgens de Doetinchemse voetbalclub het eerste aanspreekpunt voor de jeugdopleiding als het gaat om voetbaltechnische zaken. Hij werkt daarbij nauw samen met Bijvelds en hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling Richard Roelofsen.

Ook gaat Azaoum leiding geven aan het Onder 19-team van De Graafschap. Deze ploeg wordt volgend jaar gevormd door de doorgeschoven Onder 18-lichting. Azaoum is een oude bekende voor De Graafschap. Tussen 2019 en 2022 werkte hij ook al in de jeugdopleiding, onder meer als trainer van het Onder 21-team. Hij vertrok in de zomer van 2022 naar NAC Breda. Nu keert hij dus weer terug naar de Achterhoek.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-25 at 16.52.05

Eenzijdig ongeval bij afrit A18 bij Didam, bestuurder meegenomen naar ziekenhuis

Door een eenzijdig ongeval met een auto op de Bievankweg bij Didam is donderdagmiddag een flinke verkeershinder ontstaan. De bestuurder van het voertuig werd mogelijk onwel en is meegenomen naar het ziekenhuis.

Zon0

KNMI geeft weeralarm af vanwege extreme hitte: code rood in Achterhoek

Het KNMI heeft vanaf donderdagnacht 00.00 uur tot en met vrijdagavond 23.00 uur code rood afgegeven voor acht provincies in Nederland, waaronder ook Gelderland. Er was al code oranje afgegeven vanwege extreme hitte, dit is nu opgeschaald.

Veva10

VeVa-studenten marcheren door Doetinchem voor veteranen: ‘Zij vochten voor onze vrijheid’

Tientallen Veiligheid en Vakmanschap-studenten (VeVa) van het Graafschap College marcheerden donderdag door de Doetinchemse binnenstad. Tijdens de mars moeten studenten van de opleiding laten zien bereid te zijn verantwoordelijkheid te nemen voor onze vrijheid en veiligheid. Daarnaast willen ze hun waardering laten zien voor veteranen die zich hebben ingezet voor Nederland.

Zon0

Code rood in Duitsland: hitte zorgt voor opvallend grensverschil

Code rood in westelijk Duitsland, code oranje in Nederland. Voor de gebieden Kreise Borken, Kleve en Wesel werd die waarschuwing vanmorgen al om 11.00 uur afgegeven, met het dringende advies: blijf binnen, ga niet op pad. Daarbij werd ook gewezen op de risico’s als je dat toch doet. Aan Nederlandse zijde bleef de kleur vooralsnog op oranje staan. In principe is het hier net zo onaangenaam als in Bocholt of Emmerich, maar de waarschuwing is minder strikt.

Schermafbeelding 2026-06-25 143543

Nieuw spoor in grensgebied: onderzoek naar verdwijning Borculoër Wico van Leeuwen

De politie heeft mogelijk een nieuw aanknopingspunt gevonden in het onderzoek naar de verdwijning en vermoedelijke dood van de 48-jarige Wico van Leeuwen uit Borculo. Duitse en Nederlandse politieagenten hebben maandag onderzoek gedaan in een natuurgebied bij het Duitse Vreden.

DierenWarmte0

Extreme hitte vraagt om extra maatregelen voor dieren in de Achterhoek

De afgelopen dagen steeg het kwik in de Achterhoek naar tropische temperaturen. Niet alleen Achterhoekers hebben moeite met de hitte, ook dieren hebben het erg warm. Bij het dierencentrum Achterhoek in Doetinchem stijgt de temperatuur in het gebouw al snel, waardoor medewerkers voorzorgsmaatregelen moeten nemen om de dieren het zo aangenaam mogelijk te maken.