Ulft, Netherlands

Automobiliste wijkt uit voor dier en komt in een sloot terecht

Een automobiliste is woensdagavond in een sloot geëindigd in het buitengebied van Winterswijk. Ze is na het incident met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 7 september 2023 09:20 | Aangepast op 7 september 2023 09:20
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 20.45 uur op de Brinkeweg. De vrouw was onderweg in de richting van Miste toen ze naar eigen zeggen moest uitwijken voor een overstekend dier. Ze kwam vervolgens aan de linkerzijde van de weg in de berm terecht, waar ze een boom schampte en uiteindelijk in een sloot terecht kwam.

De automobiliste is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis. Het verkeer is een tijdlang om het ongeval heengeleid, omdat de achterzijde van de auto de weg blokkeerde.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Winterswijk|

Lees ook

1 Mei in de grensstreek: terrassen vol, activisme afwezig

Op Beursplein 5 in Amsterdam blijft de beurs vandaag gesloten. Niet vanwege activistische motieven o...

De Storm kan tien jaar vooruit met 5,8 miljoen voor noodzakelijke renovatieklus

Alleen een gepensioneerde elektricien kan het luchtbehandelingssysteem van het theater nog repareren...

Bengevoord verlaat Winterswijk en Euregio voor dijkgraafschap in Brabant en samenwerking met België

Hij pakt Koningsdag in Doetinchem nog mee en kan zijn burgemeesterschap van de gemeente Winterswijk ...

‘Hemelpost’ en een bakje koffie op begraafplaats Winterswijk

Vanaf vrijdag kunnen mensen in Winterswijk brieven symbolisch opsturen naar overleden naasten. Deze ...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

TeamUp in azc Winterswijk zoekt helpende handen: 'Zonder vrijwilligers kunnen we weinig'

Om kinderen van alle leeftijden te kunnen voorzien van sport en spel moeten er meer vrijwilligers zi...