Ulft, Nederland
Terug

Automobiliste rijdt boom en verkeersbord omver in Ulft

e13160f238f559754cca065638410980.jpg

Een automobiliste heeft donderdagavond een boompje en een verkeersbord omver gereden op het bedrijventerrein in Ulft. De bestuurster en een inzittende kwamen met de schrik vrij.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het eenzijdige ongeval gebeurde even voor middernacht. De automobiliste kwam vanaf de Ettenseweg en reed in de richting van de kern van Ulft toen ze op ’t Goor de macht over het stuur verloor. Ze schoot aan de rechterzijde van de weg de berm in, reed een boom en een verkeersbord omver, en kwam uiteindelijk tot stilstand in de berm.

De twee inzittenden zijn nagekeken door het ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De auto raakte flink beschadigd en moest worden afgesleept. Opvallend is dat afgelopen zonder nog een auto over de kop sloeg op hetzelfde bedrijventerrein, enkele honderden meters verderop.

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.