Ulft, Netherlands

Agressieve patiënt tijdens jaarwisseling in Slingeland Ziekenhuis

Foto: REGIO8
Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft de jaarwisseling doorstaan zonder extreme drukte door vuurwerkslachtoffers of personen die overmatig alcohol hadden gedronken. Wel werd een binnengebrachte persoon agressief tegen het zorgpersoneel.
Tim Rondeel | 2 januari 2025 10:49 | Aangepast op 2 januari 2025 10:49
“We hadden een drukke oudejaarsavond, maar het was niet extreem,” aldus woordvoerder Saskia Steenbergen van het Slingeland Ziekenhuis. “We hebben drie patiënten gehad met vuurwerkverwondingen. Dat zijn er altijd drie te veel.” Twee van de patiënten raakten gewond aan de hand, en één persoon liep oogletsel op. De verwondingen waren niet zo ernstig dat ze doorgestuurd moesten worden.

Ook kwamen er enkele mensen binnen die tijdens de jaarwisseling te diep in het glaasje hadden gekeken. “Een van hen werd zelfs agressief tegen ons personeel,” aldus Steenbergen.

Eerste ‘Slingelandbaby’
In de nacht van 31 december op 1 januari bleef het rustig op de kraamkamer van het Slingeland Ziekenhuis. Er is geen ‘nieuwjaarsbaby’ geboren in het Doetinchemse ziekenhuis. De eerste baby van 2025 die in het Slingeland Ziekenhuis het levenslicht zag, werd woensdagochtend geboren.

Meest gelezen

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

Redactie REGIO8 | 25 nov 2025 16:08

Lees ook

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Vuurwerkhandelaren zien dat de vuurwerkverkoop dit jaar uitzonderlijk vroeg op gang komt. Het dreige...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

Nieuwbouw Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem bereikt hoogste punt

Het nieuwe Slingeland Ziekenhuis verrijst steeds duidelijker aan de rand van Doetinchem, pal naast d...

Gevolgen voor Achterhoekse ondernemers bij vuurwerkverbod: ‘Dan is het einde verhaal’

Het lijkt niet lang meer te duren voordat er in Nederland een algeheel vuurwerkverbod komt. Nu een a...

Meerderheid raad Doetinchem ziet niets in onderzoek naar lokaal vuurwerkverbod

Een meerderheid van de Doetinchemse gemeenteraad ziet niks in een onderzoek naar een lokaal vuurwerk...

Slingeland Ziekenhuis zet zich in voor het sneller verwijderen van huidkanker

Wie een behandeling voor huidkanker moet ondergaan in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem, kan d...