"Vanaf maandag bouwen we de viaducten af waarmee de Borculoseweg en de Needseweg in Eibergen over de N18 gaan", zo laat Rijkswaterstaat weten over de werkzaamheden. De afsluiting van de Borculoseweg gaat maandagochtend om 07:00 uur in en duurt tot maandagochtend 12 maart. Verkeer kan omrijden via de Deventer Kunstweg en de Kiefteweg.
De Needseweg wordt vanaf maandagochtend 06:00 uur afgesloten. Verkeer wordt hier omgeleid via de huidige N18 en de N315. Vanaf vrijdag 23 maart kunnen automobilisten vervolgens weer gebruik maken van de Needseweg en het nieuwe viaduct. Het
eerste deel van de vernieuwde Twenteroute is overigens al in gebruik gegaan. De volledige opening staat gepland voor mei dit jaar.
Foto: REGIO8