gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Afscheid van Mañana Mañana met een lach en een traan

68386d72babf80c8d53fecd5fa962c9d.jpg

Met een lach en een traan is er afgelopen weekend door ruim 23.700 bezoekers bij Kasteel Oolde in Laren afscheid genomen van festival Mañana Mañana. De tiende en tevens laatste editie is volgens de organisatie goed verlopen, met als hoogtepunt een uitverkocht huis op de zaterdag.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
“Het zijn hartstikke mooie feestdagen geweest met een volle bak mensen”, schetst Chuck Sterk, van organisator De Feestfabriek. “Veel mooie mensen die goed aan het feesten zijn, dus we zijn heel blij.” Het festival is zonder incidenten verlopen, ook Lochem is zeer positief over het festival dat sinds 2022 binnen hun gemeentegrenzen werd gehouden. “We kijken er goed op terug, de manier van samenwerken was altijd heel goed en mooi”, zegt wethouder Goodin. “We zijn hartstikke trots dat dit mooie evenement in onze gemeente gehouden werd.”

Een week voor het festival kwam het nieuws naar buiten dat De Feestfabriek stopt met de organisatie van Mañana Mañana. Een groot gemis voor de gemeente Lochem, zo vindt wethouder Goodin: “Mocht iemand een festival willen, kom vooral naar Lochem. Hopelijk komt de organisatie gewoon weer met een nieuw plan en ik hoop dat ze dan ook gewoon weer bij ons aankloppen."

Nieuw festival?
Vele bezoekers hopen op een nieuw leven voor het geliefde festival. Of dat nieuwe leven er komt is volgens de organisatie nog even de vraag. “De plannen zijn er nóg niet, we gaan eerst even evalueren wat de tien jaar Mañana Mañana ons heeft geleerd”, schetst Sterk. “Nadat we alles hier hebben opgeruimd gaan we eerst een mooie editie van de Zwarte cross draaien. Daarna zullen we ons eerst maar eens gaan bezinnen wat we nu weer gaan bedenken.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.