Ulft, Netherlands

65-jarige fietser overleden bij aanrijding in Laag-Keppel

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een fietser is woensdagochtend overleden na een aanrijding met een busje op de Eldriksewegweg in Laag-Keppel. De forensische opsporing doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Redactie REGIO8 | 2 oktober 2024 10:26 | Aangepast op 2 oktober 2024 10:26
Tegen 7.00 uur kreeg de politie melding van een aanrijding tussen een automobilist. Het slachtoffer is 65-jarige man uit de gemeente Bronckhorst. De automobilist is een 46-jarige man uit Groenlo. De hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen met spoed ter plaatse maar die hulp mocht niet meer baten.

De forensische opsporing doet verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Op dit moment is daar nog niets over bekend.

Lees ook

'Vakwethouder' Emmeke Gosselink laat gemeente Bronckhorst los

Wethouder Emmeke Gosselink heeft laten weten na de volgende gemeenteraadsverkiezingen te stoppen als...

Voorrangsfout zorgt voor botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn dinsdagavond betrokken geraakt bij een aanrijding. Het ging mis op de kruis...

Shanice moest zoontje laten gaan, Marieta geeft haar een gezicht

Een miskraam. Werd niet over gesproken. Met veel verborgen verdriet tot gevolg. Fotografe Marieta La...

Buurt verontwaardigd over zwembadplan bij Margriethal Didam

Als het aan de omwonenden van de Margriethal in Didam ligt, komt er op die locatie geen zwembad. Eer...

Fietser en brommerrijder komen hard ten val bij botsing in Zelhem

Een brommerrijder en een fietser zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Doetinchemsew...

Oude IJsselstreek steekt stokje voor komst gigantisch zonnepark Etten

Er gaat een streep door het plan voor een gigantisch zonnepark rondom het crematorium in Etten. Ontw...