Ulft, Netherlands

28-jarige man raakt ernstig gewond bij eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een 28-jarige man is ernstig gewond geraakt bij een ongeluk op de Meddoseweg bij Winterswijk. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 12 september 2025 09:31 | Aangepast op 12 september 2025 09:31
Hulpdiensten kregen rond 23:15 uur een melding van een zwaar ongeval op de Meddoseweg in Winterswijk. De bestuurder van een personenauto schiet in een scherpe bocht rechtdoor, waarna hij een boom schampt. Enkele meters verder komt hij uiteindelijk tot stilstand. Volgens een ooggetuige is het slachtoffer gereanimeerd, maar dit kan de politie niet bevestigen.

Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Een traumahelikopter, die werd opgeroepen, bleek niet nodig. Hoe het inmiddels met het slachtoffer gaat is niet duidelijk.

Lees ook

Agrarische ondernemers in Lengel uiten zorgen over woningbouw Lakermaat en verkeersveiligheid

Agrarische ondernemers aan de Korenhorsterweg in Lengel hebben woensdag tegenover raadsleden van Mon...

Samenwerking omgevingsdiensten leidt tot nieuwe regionale organisatie

De Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) gaan samen verder als één o...

Paard overleden bij ongeluk met busje en paardentrailer op A18 bij Didam

Een busje dat woensdagmiddag over de A18 reed in de richting van Doetinchem, is achterop een paarden...

Kasteel Huis Bergh ondergaat grondige renovatie en herinrichting

Kasteel Huis Bergh staat al een tijdje in de steigers, en dat is niet zomaar. De inzakking van de fu...

Ulftenaar Koen Bouwman niet naar WK wegwielrennen in Rwanda

Koen Bouwman (31) uit Ulft doet niet mee aan het wereldkampioenschap wegwielrennen. Gezondheidsprobl...

Autobrand in Doetinchem: politie onderzoekt mogelijke brandstichting

Een auto is in de nacht van dinsdag op woensdag in brand gevlogen aan de Rooseveltstraat in Doetinch...