Ulft, Netherlands

Nieuwenhuis ontevreden over WK Veldrijden

Regio8 | 31 januari 2016 20:25 | Aangepast op 31 januari 2016 20:25
Nieuwenhuis eindigde op de veertiende plaats in de wedstrijd voor beloften onder de 23 jaar. ‘’Een teleurstellend resultaat’’, aldus de 19-jarige Zelhemmer. Vorig jaar, tijdens zijn debuut op het WK, werd de veldrijder nog vijfde.

‘’De top 3 halen was mijn doel,’’ zegt Nieuwenhuis, ‘’alleen de laatste drie weken ben ik niet helemaal fit, vandaar dat ik dit niet heb kunnen waarmaken.’’ Al vanaf begin af aan had de Zelhemmer een achterstand op de kopgroep, al kwam hij nog even terug tot de vierde plaats.

Steun
Nieuwenhuis werd gesteund door ongeveer 60 supporters, die vanuit de Achterhoek de reis naar België hadden gemaakt om de jonge veldrijder aan te moedigen. ‘’Mooi om zo je eigen naam over het parcours te horen gaan, dat geeft wel weer vertrouwen.’’

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...