Ulft, Netherlands

Nieuwenhuis ontevreden over WK Veldrijden

Regio8 | 31 januari 2016 20:25 | Aangepast op 31 januari 2016 20:25
Nieuwenhuis eindigde op de veertiende plaats in de wedstrijd voor beloften onder de 23 jaar. ‘’Een teleurstellend resultaat’’, aldus de 19-jarige Zelhemmer. Vorig jaar, tijdens zijn debuut op het WK, werd de veldrijder nog vijfde.

‘’De top 3 halen was mijn doel,’’ zegt Nieuwenhuis, ‘’alleen de laatste drie weken ben ik niet helemaal fit, vandaar dat ik dit niet heb kunnen waarmaken.’’ Al vanaf begin af aan had de Zelhemmer een achterstand op de kopgroep, al kwam hij nog even terug tot de vierde plaats.

Steun
Nieuwenhuis werd gesteund door ongeveer 60 supporters, die vanuit de Achterhoek de reis naar België hadden gemaakt om de jonge veldrijder aan te moedigen. ‘’Mooi om zo je eigen naam over het parcours te horen gaan, dat geeft wel weer vertrouwen.’’

Lees ook

De Belevenis klaar voor eerste editie in Gendringen: ‘het is een ontdekkingsreis’

Na een jaar van afwezigheid is lichtfestijn De Belevenis van het Noaberschap terug. Dit jaar niet op...

Fractievoorzitters Montferland volgen spirituele training op verzoek burgemeester

De Montferlandse burgemeester Anne-Marie Fellinger is niet te spreken over het functioneren van de g...

NS wil kraakpand nabij station Doetinchem op korte termijn slopen

NS wil het pand van het voormalige Openbaar Vervoer Museum, dat momenteel door enkele dak- en thuisl...

Aanpak N348 bij Epse moet eind maken aan dagelijks dichtslibben bij A1-oprit

Al jaren staat de N348 bij Epse symbool voor fileleed in de spits. Nu komt er eindelijk beweging: de...

Wat kan NS doen tegen de krakers bij station Doetinchem?

Het voormalige pand van het Openbaar Vervoer Museum in Doetinchem wordt momenteel bewoond door een g...

Nog jaren onzekerheid over zwemmen in Nevelhorst Didam

Het duurt mogelijk nog jaren voordat De Nevelhorst bij Didam weer een officiële zwemlocatie wordt. D...