gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe après-ski escape room in Winterswijk

ad5fea2009487637ecb6a8c3134da3d6.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het was een bewuste keuze", legt eigenaresse Lisanne Halleriet uit over het thema. "Met Mondriaan bereik je een extra en nieuwe doelgroep, maar vaak wat oudere mensen. Met dit thema hoop ik de jongere doelgroepen te bereiken." Dat betekent niet dat jongeren niet geïnteresseerd zijn in de Mondriaanroom. "Ik was in eerste instantie bang dat jongeren niet meer zouden komen, maar ze komen nog steeds. Alleen voor vrijgezellenfeesten of vriendendagen spreekt après-ski meer aan", aldus de Winterswijkse ondernemer. Met de toevoeging van de nieuwe ruimte krijgt Escape Room Winterswijk de grootste capaciteit van Oost-Achterhoek.

Het ontwerp van de nieuwe room bestaat uit twee skihutten met daartussen een piste. "Het wordt een battleroom, dus je speelt tegen een andere groep", vertelt Halleriet. "Daar wil je natuurlijk van winnen, dus je wilt als eerste ontsnappen." De kamer is al enkele maanden in opbouw, maar wordt in de aankomende weken afgerond. "Door het succes van de Mondriaan Escape Room is mijn eigen project een beetje naar de achtergrond verdwenen", zo verklaart de Winterwijkse de vertraging. Ze kan niet wachten op de opening. "We moeten nu even doorpakken, maar dan kunnen we gaan knallen!"

Foto: REGIO8

Lees ook

MediaMarkt.jpeg

Woningbouw in beeld voor voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem; ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.

ophokplicht0.jpg

Ophokplicht voor pluimvee in de Achterhoek vervalt

De ophok- en afschermplicht die in verband met de vogelgriep gold voor pluimvee wordt in de Achterhoek, net als bijna in het hele land ingetrokken. Alleen in de Gelderse Vallei, waar veel pluimveebedrijven zitten, moeten de dieren nog binnen blijven, zo heeft staatssecretaris Erkens van Landbouw bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 08.59.45.jpeg

Botsing tussen auto en fietser in Varsseveld: fiets vast onder voertuig

Bij een ongeval op de Hovenstraat in Varsseveld is woensdagochtend een automobilist met een fietser in botsing gekomen. De bestuurder van de auto zag de fietser over het hoofd, waarna deze onder het voertuig terechtkwam.