Ulft, Nederland
Terug

N18 bij Varsseveld onder handen genomen

b4aba961fa0f712e51b61dfac8705335.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hebben een groot afsluitweekend", aldus Lotte Diephuis van aannemer BAM over de afsluiting. "Dat doen wij om een flinke slag te kunnen slaan met het ombouwen van de weg. Een groot deel daarvan bestaat uit het inhijsen van de fietstunnel." De fietstunnel bestaat uit 36 losse elementen met een gewicht van 24 ton per stuk. Naast het plaatsen van deze tunnel, wordt de noordelijke rijbaan van de N18 gereed gemaakt voor wegverkeer. Na het weekend wordt het verkeer hierover geleid, terwijl de zuidelijke rijbaan onder handen kan worden genomen.

De N18 bij Varsseveld gaat volgens de planning maandagochtend om 06:00 uur weer open voor verkeer. Over een maand wordt de weg echter weer afgesloten, dan ter hoogte van de kruising bij de Zelhemseweg. "Ook daar moeten we een tunnel bouwen en moeten we verbreden", aldus Sandra Faessen van Rijkswaterstaat over de werkzaamheden tussen de kruising en de oprit van de snelweg A18.

De werkzaamheden bij Varsseveld maken onderdeel uit van de aanleg van de nieuwe Twenteroute. Dit project moet in de tweede helft van 2018 worden afgerond.

Foto: REGIO8

Lees ook

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.