Ulft, Netherlands

N18 bij Varsseveld onder handen genomen

Regio8 | 16 september 2017 14:45 | Aangepast op 16 september 2017 14:45

"We hebben een groot afsluitweekend", aldus Lotte Diephuis van aannemer BAM over de afsluiting. "Dat doen wij om een flinke slag te kunnen slaan met het ombouwen van de weg. Een groot deel daarvan bestaat uit het inhijsen van de fietstunnel." De fietstunnel bestaat uit 36 losse elementen met een gewicht van 24 ton per stuk. Naast het plaatsen van deze tunnel, wordt de noordelijke rijbaan van de N18 gereed gemaakt voor wegverkeer. Na het weekend wordt het verkeer hierover geleid, terwijl de zuidelijke rijbaan onder handen kan worden genomen.

De N18 bij Varsseveld gaat volgens de planning maandagochtend om 06:00 uur weer open voor verkeer. Over een maand wordt de weg echter weer afgesloten, dan ter hoogte van de kruising bij de Zelhemseweg. "Ook daar moeten we een tunnel bouwen en moeten we verbreden", aldus Sandra Faessen van Rijkswaterstaat over de werkzaamheden tussen de kruising en de oprit van de snelweg A18.

De werkzaamheden bij Varsseveld maken onderdeel uit van de aanleg van de nieuwe Twenteroute. Dit project moet in de tweede helft van 2018 worden afgerond.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoekse Laura van Kaam staat in Ziggo Dome: 'Echt een droom'

Een primeur voor de Achterhoekse zangeres Laura van Kaam dit weekend. Komende zondag staat ze voor h...

Nettelhorsterweg (N825) weer open voor verkeer

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf vrijdag aan het eind van de dag weer op...

Achterhoekers bepalen zelf het bord: streekeditie Monopoly in de maak

Veel landen hebben hun eigen variant van Monopoly, sommige Nederlandse gemeenten of plekken hebben z...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...