gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

N18 bij Varsseveld onder handen genomen

b4aba961fa0f712e51b61dfac8705335.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hebben een groot afsluitweekend", aldus Lotte Diephuis van aannemer BAM over de afsluiting. "Dat doen wij om een flinke slag te kunnen slaan met het ombouwen van de weg. Een groot deel daarvan bestaat uit het inhijsen van de fietstunnel." De fietstunnel bestaat uit 36 losse elementen met een gewicht van 24 ton per stuk. Naast het plaatsen van deze tunnel, wordt de noordelijke rijbaan van de N18 gereed gemaakt voor wegverkeer. Na het weekend wordt het verkeer hierover geleid, terwijl de zuidelijke rijbaan onder handen kan worden genomen.

De N18 bij Varsseveld gaat volgens de planning maandagochtend om 06:00 uur weer open voor verkeer. Over een maand wordt de weg echter weer afgesloten, dan ter hoogte van de kruising bij de Zelhemseweg. "Ook daar moeten we een tunnel bouwen en moeten we verbreden", aldus Sandra Faessen van Rijkswaterstaat over de werkzaamheden tussen de kruising en de oprit van de snelweg A18.

De werkzaamheden bij Varsseveld maken onderdeel uit van de aanleg van de nieuwe Twenteroute. Dit project moet in de tweede helft van 2018 worden afgerond.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.