gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

N18 bij Varsseveld onder handen genomen

b4aba961fa0f712e51b61dfac8705335.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hebben een groot afsluitweekend", aldus Lotte Diephuis van aannemer BAM over de afsluiting. "Dat doen wij om een flinke slag te kunnen slaan met het ombouwen van de weg. Een groot deel daarvan bestaat uit het inhijsen van de fietstunnel." De fietstunnel bestaat uit 36 losse elementen met een gewicht van 24 ton per stuk. Naast het plaatsen van deze tunnel, wordt de noordelijke rijbaan van de N18 gereed gemaakt voor wegverkeer. Na het weekend wordt het verkeer hierover geleid, terwijl de zuidelijke rijbaan onder handen kan worden genomen.

De N18 bij Varsseveld gaat volgens de planning maandagochtend om 06:00 uur weer open voor verkeer. Over een maand wordt de weg echter weer afgesloten, dan ter hoogte van de kruising bij de Zelhemseweg. "Ook daar moeten we een tunnel bouwen en moeten we verbreden", aldus Sandra Faessen van Rijkswaterstaat over de werkzaamheden tussen de kruising en de oprit van de snelweg A18.

De werkzaamheden bij Varsseveld maken onderdeel uit van de aanleg van de nieuwe Twenteroute. Dit project moet in de tweede helft van 2018 worden afgerond.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.

 inbeslaggenomen drugs.jpg

Tien arrestaties bij groot drugsonderzoek in Aalten en Bocholt

Bij een groot drugsonderzoek in de grensstreek zijn tien verdachten opgepakt, waarvan drie uit Aalten. Het gaat om een gezamenlijke actie van de politie in de Achterhoek-Oost en de Duitse politie in Noordrijn-Westfalen. Ook zijn drugs, geld en wapens in beslag genomen.

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.