Ulft, Netherlands

Motorrijder moet uitwijken en valt in Hummelo

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een motorrijder is zondagmiddag in Hummelo hard gevallen bij een eenzijdig ongeval, toen hij schrok van een automobilist. De man is niet gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 25 augustus 2024 14:31 | Aangepast op 25 augustus 2024 14:31
Het ongeval gebeurde rond 13.00 uur op de Sliekstraat in Hummelo. De motorrijder, rijdend in de richting van Hummelo, schrok van een automobilist die uit een zijweg kwam waardoor hij uit moest wijken met een valpartij als gevolg.

De motorrijder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoeft niet mee naar het ziekenhuis. De motor moet afgesleept worden, tot dat gebeurt is zal het verkeer langs de motor worden geleid.

Lees meer over:

112Achterhoek-Nieuws|

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Veel rook bij brand in schuur in Aalten

In een schuur aan de Bodendijk in Aalten is in de nacht van woensdag op donderdag brand ontstaan. De...

Brand in garagebox in Zelhem mogelijk veroorzaakt door vuurwerk

In een garagebox aan de Jan Steenstraat in Zelhem is woensdagavond brand ontstaan. De mogelijke oorz...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...