gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Montferland zet echtparen in het zonnetje

7713f2eec77fb5bb9eb66850982b63f0.jpg
Redactie REGIO8 |

"Als burgemeester ga ik heel graag bij de bruidsparen op bezoek", aldus Peter de Baat. "Maar het zijn er zoveel dat je dat nooit allemaal stuk voor stuk kan doen. Dus we hebben de mensen uitgenodigd om hier met elkaar gezamenlijk dat feestelijk luister bij te zetten." Meer dan negentig bruidsparen die tussen september 1966 en september 1967 elkaar het ja-woord gaven, werden door de gemeente in het zonnetje gezet.

De burgemeester ging tafel voor tafel in gesprek met de bruidsparen. "Ik vind het heel leuk", vertelt Ans Koster, die het geheim van haar huwelijk prijsgeeft: "Degelijkheid naar elkaar toe, eerlijk zijn, en een beetje zuinig zijn." De Baat neemt de wijsheden ten harte. "Zo zijn er tientallen tips die wij met elkaar gaan delen", aldus de burgemeester. "Heel erg leuk voor een kersverse bruidegom en mijn bruid om te horen."

Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

Arbeidsmigranten0.png

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.