Ulft, Netherlands

Montferland schaft de 65+-pas regiotaxi af

Regio8 | 6 april 2017 10:54 | Aangepast op 6 april 2017 10:54
Alle inwoners van Montferland die ouder zijn dan 65 jaar en binnen een bepaalde inkomenscategorie vallen, kunnen op dit moment met korting gebruik maken van de regiotaxi. De gemeenteraad heeft besloten dat deze inwoners vanaf 1 januari 2018 geen kortingspas meer krijgen.

Wel mogen inwoners die geen gebruik kunnen maken van het reguliere openbaar vervoer, doordat zij een dusdanige beperking hebben, een beroep doen op de Wet maatschappelijk ondersteuning. Inwoners die hiervoor in aanmerking komen ontvangen dan een Wmo-pasje, waarmee er met korting kan worden gereisd.

Mensen die geen beroep kunnen doen op de Wmo kunnen bij vervoerder Avan een regulier OV-pasje aanvragen. Er kan dan worden gereisd met de regiotaxi, maar zonder de korting.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoekse Laura van Kaam staat in Ziggo Dome: 'Echt een droom'

Een primeur voor de Achterhoekse zangeres Laura van Kaam dit weekend. Komende zondag staat ze voor h...

Nettelhorsterweg (N825) weer open voor verkeer

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf vrijdag aan het eind van de dag weer op...

Achterhoekers bepalen zelf het bord: streekeditie Monopoly in de maak

Veel landen hebben hun eigen variant van Monopoly, sommige Nederlandse gemeenten of plekken hebben z...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...