Ulft, Nederland
Terug

Moeizame overwinning De Graafschap op AZSV

dd54b010e90ca14b7b190fed3addc91a.jpg
Redactie REGIO8 |

AZSV toonde zich als winnaar van Achterhoek Cup strijdbaar en maakte het de ploeg van trainer Henk de Jong moeilijk om in zijn spel te komen. De Graafschap had balbezit op de helft van de Aaltenaren, maar desondanks creëerden de Doetinchemmers geen grote kansen. Sjoerd Ars was met zijn kopbal uit een hoekschop nog het dichtst bij de openingstreffer. Vlak voor rust was het wel raak toen Anthony van den Hurk een voorzet van Elvio van Overbeek tegen de touwen wist te knikken: 0-1.

Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld van de eerste helft. AZSV ging fel de duels in en maakte het de Superboeren lastig. Van den Hurk faalde, na een makkelijk gegeven strafschop, niet vanaf elf meter en bracht de stand op 0-2 voor De Graafschap. AZSV deed via Yeftha Nyamsangya wat terug (1-2), maar kon in de slotfase niet voorkomen dat Delano Burgzorg onder toeziend oog van nieuwkomer Daryl van Mieghem nog 1-3 maakte.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Driver; Receveur, Diemers, Klaasen; Ars en Van den Hurk.
Tweede helft: Etemadi; Huntelaar, Straalman, S. Nieuwpoort, Van Doorn, Tutuarima; Keurntjes, Dusink, Leidsman; Versteeg en Burgzorg.

Foto: REGIO8

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.