Ulft, Nederland
Terug

Moeizame overwinning De Graafschap op AZSV

dd54b010e90ca14b7b190fed3addc91a.jpg
Redactie REGIO8 |

AZSV toonde zich als winnaar van Achterhoek Cup strijdbaar en maakte het de ploeg van trainer Henk de Jong moeilijk om in zijn spel te komen. De Graafschap had balbezit op de helft van de Aaltenaren, maar desondanks creëerden de Doetinchemmers geen grote kansen. Sjoerd Ars was met zijn kopbal uit een hoekschop nog het dichtst bij de openingstreffer. Vlak voor rust was het wel raak toen Anthony van den Hurk een voorzet van Elvio van Overbeek tegen de touwen wist te knikken: 0-1.

Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld van de eerste helft. AZSV ging fel de duels in en maakte het de Superboeren lastig. Van den Hurk faalde, na een makkelijk gegeven strafschop, niet vanaf elf meter en bracht de stand op 0-2 voor De Graafschap. AZSV deed via Yeftha Nyamsangya wat terug (1-2), maar kon in de slotfase niet voorkomen dat Delano Burgzorg onder toeziend oog van nieuwkomer Daryl van Mieghem nog 1-3 maakte.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Driver; Receveur, Diemers, Klaasen; Ars en Van den Hurk.
Tweede helft: Etemadi; Huntelaar, Straalman, S. Nieuwpoort, Van Doorn, Tutuarima; Keurntjes, Dusink, Leidsman; Versteeg en Burgzorg.

Foto: REGIO8

Lees ook

VanKeukentafelNaarKieslijst2.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Bennie en Inge Morsink in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Bennie en dochter Inge Morssink, samen namens OBL op de kieslijst van Samen D’ran in Berkelland.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.