Ulft, Netherlands

Moeder zet reddende zoon in het zonnetje

Regio8 | 12 februari 2016 10:29 | Aangepast op 12 februari 2016 10:29

‘’Ik vind het zo lief en stoer van hem, ik ben een supertrotse moeder’’, schreef Ans in een mail aan Balthazar van Puffelen. De DJ geeft in zijn programma dagelijks een verjaardagstaart weg aan een nietsvermoedende luisteraar. ‘’Stefan is dan wel niet jarig, maar ik vind dat hij die taart dubbel en dwars verdiend heeft’’, eindigde de mail van zijn moeder.

Nietsvermoedend nam haar zoon Stefan op en vertelde het verhaal. ‘’Op de Doetinchemseweg richting Wehl stond een auto half in de berm met knipperlichten aan. In de binnenspiegel zag ik een bejaarde vrouw zitten. Toen ben ik gestopt’’. Stefan liep vervolgens naar de auto en zag naast de vrouw een man met veel pijn zitten. ‘’De vrouw zei dat hij last had van zijn nieren. De man kon niets zeggen door de pijn. Ik heb toen maar de ambulance gebeld en de broeders te woord gestaan’’. Daarna heeft de redder zijn weg naar huis vervolgd.

Pas later ontdekte de 27-jarige Stefan dat de situatie levensbedreigend was. ‘’Doktoren zeiden dat als hij vijf a tien minuten later was geholpen, dat meneer er niet meer was geweest. Dus het was kantje boord’’. Volgens Stefan is de situatie van het slachtoffer nu stabiel. ‘’Hij is meteen geopereerd. Hij ligt nog wel op de intensive care, begreep ik donderdagavond. Maar het is stabiel.’’

Stefan reageerde verrast maar nuchter op de ‘heldentaart’ van zijn moeder. ‘’Nou, hartstikke mooi. Dankjewel!’’

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Lees ook

Nieuwbouw Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem bereikt hoogste punt

Het nieuwe Slingeland Ziekenhuis verrijst steeds duidelijker aan de rand van Doetinchem, pal naast d...

De Graafschap boekt verdiende tweede zege van het seizoen tegen Jong AZ

De Graafschap heeft in Wijdewormer een mooie overwinning geboekt op het beloftenteam van AZ. Op het ...

Oude IJsselstreek komt met nieuwe cultuurprijs: ‘Mensen doen veel te bescheiden’

Een gemeentelijke sportprijs is inmiddels wel aardig ingeburgerd in de Achterhoek, maar een cultuurp...

Brommerrijdster gewond bij aanrijding op Abdijlaan in Doetinchem

Bij een ongeval op de Abdijlaan in Doetinchem is maandagmiddag een auto in botsing gekomen met een b...

Emmerich koos ook nieuwe integratieraad: zorgen over rol AfD bij lage opkomst

Steden in Noordrijn-Westfalen als Emmerich kozen afgelopen zondag 14 september naar een nieuwe gemee...

Ruim 175 mensen in Lochem spreken steun uit voor Gaza

175 mensen kwamen donderdagmiddag bij een op de Reudinkbrug in Lochem om aandacht te vragen voor de ...