gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Medewerker opgepakt na diefstal uit kantine

b91aa411e0ee9818eb7ebc16ae224d9c.jpg
Redactie REGIO8 |
"De afgelopen tijd misten de kantinebeheerders bij de voetbalvereniging Angerlo Vooruit regelmatig geld", zo laat de politie weten. Reden voor het bestuur van de voetbalvereniging om een onderzoek in te stellen. "Uit dat onderzoek bleek dat er met enige regelmaat geld uit de kluis gestolen werd en dat de schade aanzienlijk was. Ook bleek dat de diefstallen vaak op dezelfde tijdstippen plaats vonden. Uit informatie bleek dat een clubmedewerker hier meer van zou kunnen weten."

In samenwerking met agenten werd vervolgens een plan gesmeed om de diefstallen te stoppen. "Door de inzet van technische hulpmiddelen viel de medewerker door de mand en werd aangehouden", aldus de politie. "De medewerker zit momenteel nog vast voor verder onderzoek. Al met al een mooie samenwerking met een prima resultaat!"

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.

WhatsApp Image 2026-04-25 at 17.11.45.jpeg

Getuigenoproep na fataal ongeluk A12 bij Beek

De politie is op zoek naar getuigen van het dodelijke ongeval op de A12 van afgelopen zaterdag, waarbij een 66-jarige man uit Doornspijk om het leven kwam.