Ulft, Nederland
Terug

Matig De Graafschap verliest van Willem II

9287fdef9e9e3e8d8ec458d4cab16f77.jpg

De Graafschap is er zaterdagavond niet in geslaagd om zijn tweede uitzege van dit seizoen te behalen. De matige Superboeren bleven lang in leven, maar verloren uiteindelijk wel met 3-2 bij Willem II.

Redactie REGIO8 |
De thuisploeg was in het eerste half uur heer en meester, maar vergat al vroeg de score te openen. De goal viel binnen het kwartier alsnog, toen een schot van Vangelis Pavlidis door Alexander Isak van richting veranderde en achter Nigel Bertrams binnenplofte: 1-0. Toen Bart Straalman even later de bal te kort terugkopte naar zijn doelman, kon Isak gemakkelijk zijn tweede doelpunt maken. Aanvoerder Straalman maakte zijn fout al snel goed door na een half uur spelen uit een hoekschop fraai de 2-1 binnen te koppen.

Het spel was in de tweede helft in evenwicht, totdat Fernando Lewis vrij door kon lopen en via de paal na 64 minuten de 3-1 binnenschoof. De wedstrijd leek gespeeld, maar na een overtreding van Diego Palacios kregen de Superboeren een strafschop. Youssef El Jebli schoot de bal door het midden feilloos raak: 3-2. Ted van de Pavert ging vervolgens als stormram spelen, Nabil Bahoui schoot nog hard op een ploeggenoot, maar tot een gelijkmaker kwam het niet.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap voorlaatste in de Eredivisie, met vijf punten voorsprong op hekkensluiter NAC Breda. De Doetinchemmers spelen volgende week in Friesland tegen sc Heerenveen.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

StationVoorst0.jpg

Renovatie station Vorden op stoom: eerste activiteiten mogelijk in oktober

Na bijna twee jaar lijkt de renovatie van station Vorden eindelijk op te schieten. Als het aan Peter Meulenbroek van stichting VORST ligt, krijgt de benedenverdieping van het verpauperde gebouw snel een nieuwe invulling, met onder andere een koffietent en een expositieruimte.

montferland.jpg

Montferland haalt achterstand plaatsen statushouders in

De gemeente Montferland heeft de achterstand bij het huisvesten van statushouders ingehaald. Dat blijkt uit een raadsbrief van het college. Aan het begin van 2025 had de gemeente nog een achterstand van 42 personen. Aan het einde van het jaar is dat omgebogen naar een positief saldo van drie.

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.