gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Matig De Graafschap verliest van Willem II

9287fdef9e9e3e8d8ec458d4cab16f77.jpg

De Graafschap is er zaterdagavond niet in geslaagd om zijn tweede uitzege van dit seizoen te behalen. De matige Superboeren bleven lang in leven, maar verloren uiteindelijk wel met 3-2 bij Willem II.

Redactie REGIO8 |
De thuisploeg was in het eerste half uur heer en meester, maar vergat al vroeg de score te openen. De goal viel binnen het kwartier alsnog, toen een schot van Vangelis Pavlidis door Alexander Isak van richting veranderde en achter Nigel Bertrams binnenplofte: 1-0. Toen Bart Straalman even later de bal te kort terugkopte naar zijn doelman, kon Isak gemakkelijk zijn tweede doelpunt maken. Aanvoerder Straalman maakte zijn fout al snel goed door na een half uur spelen uit een hoekschop fraai de 2-1 binnen te koppen.

Het spel was in de tweede helft in evenwicht, totdat Fernando Lewis vrij door kon lopen en via de paal na 64 minuten de 3-1 binnenschoof. De wedstrijd leek gespeeld, maar na een overtreding van Diego Palacios kregen de Superboeren een strafschop. Youssef El Jebli schoot de bal door het midden feilloos raak: 3-2. Ted van de Pavert ging vervolgens als stormram spelen, Nabil Bahoui schoot nog hard op een ploeggenoot, maar tot een gelijkmaker kwam het niet.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap voorlaatste in de Eredivisie, met vijf punten voorsprong op hekkensluiter NAC Breda. De Doetinchemmers spelen volgende week in Friesland tegen sc Heerenveen.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.

KUSTERPRIJS.jpg

Brandstofprijzen aan beide kanten van de grens vrijwel identiek: ‘Ik ga voor de shag’

De Nederlandse én Duitse brandstofprijzen stijgen in rap tempo. Het bekende prijsverschil tussen beide landen lijkt op sommige plekken als sneeuw voor de zon verdwenen. Het verschil tussen twee tankstations van dezelfde uitbater in ’s-Heerenberg en Emmerik is slechts drie cent.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 15.16.37.jpeg

Scooterrijder breekt enkel door botsing in Doetinchem

Bij een aanrijding op de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem is woensdag 4 maart een scooterrijder gewond geraakt. Het slachtoffer liep bij de botsing een gebroken enkel op.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Wie doen mee aan de verkiezingen in Doetinchem? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Doetinchem kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal doen elf partijen mee. Naast landelijke partijen zoals VVD en GroenLinks/PvdA zijn ook lokale partijen, waaronder PvLM en GBD, van de partij. In de verkiezingsprogramma’s zijn de thema’s woningbouw en veiligheid veel terug te lezen. Lees hier een overzicht van de deelnemende partijen.