gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Martin Mos hoopt dat KNVB leert van fouten

d25a27dd57f7c226b263194a46235b99.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Wij zijn sportief gedegradeerd, dat heb ik direct gezegd. Dus daar had ik niet zo veel moeite mee’’, aldus de veelbesproken voorzitter in het programma Achterhoek Sport TV. ‘’Waar ik veel meer moeite mee had en nog steeds moeite mee heb, is hoe incapabel de KNVB heeft gehandeld. Zij hebben heel veel onduidelijkheid gecreëerd in de nacompetitie en vervolgens hebben ze dat op een hele rare wijze met halve waarheden proberen recht te zetten.’’

‘’Wat ik vind dat er moet gebeuren is dat de KNVB gewoon een bestendig beleid gaat voeren en niet meer dit soort ad hoc besluiten naar buiten brengt’’, vervolgt Mos, die doelt op de degradatie van FC Twente na wanbeleid in Enschede. Die straf werd later teruggedraaid ten koste van de Superboeren. ‘’Ik vind het belangrijk dat we een bond hebben, voor het professionele voetbal en ook voor de amateurs, die een beleid heeft waar je iets van begrijpt, zodat je niet meer hoeft te gissen. Tevens geldt dat ook voor hun hele bemensing, ik vind het af en toe nogal raar bij zo’n bond. De mensen daar willen zichzelf zo graag profileren, in plaats dat ze eens aan het werk gaan.’’

In de afgelopen maanden lag Mos enkele keren publiekelijk in de clinch met de voetbalbond. De voorzitter uitte onder meer op Twitter felle kritiek op de KNVB. ‘’Ik had het misschien niet zo moeten doen, maar ik heb er geen spijt van. We moeten er ook niet te veel zout op leggen.’’ De Graafschap is nog steeds in gesprek met de KNVB over de gang van zaken. Een compensatie voor de Doetinchemmers behoort nog altijd tot de mogelijkheden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.