gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Martin Mos hoopt dat KNVB leert van fouten

d25a27dd57f7c226b263194a46235b99.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Wij zijn sportief gedegradeerd, dat heb ik direct gezegd. Dus daar had ik niet zo veel moeite mee’’, aldus de veelbesproken voorzitter in het programma Achterhoek Sport TV. ‘’Waar ik veel meer moeite mee had en nog steeds moeite mee heb, is hoe incapabel de KNVB heeft gehandeld. Zij hebben heel veel onduidelijkheid gecreëerd in de nacompetitie en vervolgens hebben ze dat op een hele rare wijze met halve waarheden proberen recht te zetten.’’

‘’Wat ik vind dat er moet gebeuren is dat de KNVB gewoon een bestendig beleid gaat voeren en niet meer dit soort ad hoc besluiten naar buiten brengt’’, vervolgt Mos, die doelt op de degradatie van FC Twente na wanbeleid in Enschede. Die straf werd later teruggedraaid ten koste van de Superboeren. ‘’Ik vind het belangrijk dat we een bond hebben, voor het professionele voetbal en ook voor de amateurs, die een beleid heeft waar je iets van begrijpt, zodat je niet meer hoeft te gissen. Tevens geldt dat ook voor hun hele bemensing, ik vind het af en toe nogal raar bij zo’n bond. De mensen daar willen zichzelf zo graag profileren, in plaats dat ze eens aan het werk gaan.’’

In de afgelopen maanden lag Mos enkele keren publiekelijk in de clinch met de voetbalbond. De voorzitter uitte onder meer op Twitter felle kritiek op de KNVB. ‘’Ik had het misschien niet zo moeten doen, maar ik heb er geen spijt van. We moeten er ook niet te veel zout op leggen.’’ De Graafschap is nog steeds in gesprek met de KNVB over de gang van zaken. Een compensatie voor de Doetinchemmers behoort nog altijd tot de mogelijkheden.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.