Ulft, Netherlands

Mark Diemers vertrekt naar Fortuna Sittard

Regio8 | 11 juni 2018 16:37 | Aangepast op 11 juni 2018 16:37
"Met de ideeën die de club heeft denk ik dat wij komend seizoen niet slechts een rol in de marge zullen spelen. In tegendeel", laat Diemers op de site van Fortuna weten. "Ik krijg van iedereen binnen de club het volste vertrouwen en dat is van wezenlijk belang voor me. Dat vertrouwen wil ik terugbetalen op het veld door mijn voeten te laten spreken."

Na de promotie met De Graafschap sloot de middenvelder een langer verblijf bij De Graafschap niet uit. Manager voetbalzaken Peter Hofstede gaf toen echter al snel aan niet verder te gaan met Diemers en keeper Filip Bednarek die hetzelfde liet weten. "Ze hebben zelf gezegd dat ze weg willen, dus dan is het einde verhaal", liet Hofstede desgevraagd weten.

De 24-jarige Diemers speelde eerder voor Cambuur Leeuwarden en FC Utrecht. In de winter van 2016 kwam hij op huurbasis over van Utrecht waarna hij in de zomer definitief de overstap maakte.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...

De Hoeksteen maakt plaats voor woningen in het hart van Gendringen

Het voormalige schoolgebouw van De Hoeksteen in Gendringen wordt binnenkort gesloopt om plaats te ma...

Reorganisatie bij DRU Industriepark: acht banen op de tocht

Er gaan ontslagen vallen bij de stichting DRU Industriepark. De stichting hoopt zo financieel gezond...

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...