gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man uit Neede crasht tijdens vluchtpoging

1a039eec69f9e885c4883a73388389ca.jpg
Redactie REGIO8 |
Agenten zagen dat de man aanzienlijk harder reed dan was toegestaan op de N347. Een stopteken mocht niet baten, want de bestuurder ging met opnieuw vandoor met hoge snelheid. In een bocht op de Rietmolenweg raakte de Needenaar vermoedelijk de macht over het stuur kwijt. De agenten zagen vanwege de bocht de gecrashte auto van de man pas erg laat en konden ternauwernood de politiewagen een weiland insturen.

De bestuurder bleek gewond en is door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. In het ziekenhuis weigerde de man een bloedproef. De politie zegt aan de man later te gaan verhoren.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.