Ulft, Netherlands

Man raakt bekneld met been onder heftruck

Een man is maandagavond ernstig gewond geraakt toen hij vast kwam te zitten onder een heftruck. De man is met een traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis in Nijmegen.
Tim Rondeel | 1 juni 2022 13:41 | Aangepast op 1 juni 2022 13:41
Het ongeluk gebeurde rond 19.00 uur op het erf van een woonboerderij aan de Vennelaan in Doetinchem. Het ging mis toen de man het voertuig op een aanhanger wilde rijden. De heftruck kantelde waardoor de man er onder klem kwam te zitten. De brandweer, twee ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plaatse om hulp te verlenen.

De man heeft ongeveer een uur met zijn been vastgezeten. Hij is per helikopter overgebracht naar het ziekenhuis in Nijmegen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...