Ulft, Netherlands

Man opgepakt om vernieling in 's-Heerenberg

Regio8 | 25 november 2016 10:09 | Aangepast op 25 november 2016 10:09
“Onder meer door de vele vernielingen in de afgelopen tijd was de buurt alert en kon een man worden aangehouden door een wijkbewoner”, stelt politie Montferland op Facebook. De andere personen die ook vuurwerk afstaken zijn gevlucht.

Door het vuurwerk is er schade ontstaan aan de lantaarnpaal. De politie stelt nader onderzoek in naar de gebeurtenissen in ’s-Heerenberg. De man in ingesloten in het politiebureau.

Wijkagent Bart Ruesink laat weten dat het niet duidelijk is of deze man ook verantwoordelijk is voor de vernielingen waar ’s-Heerenberg al maandenlang door geteisterd wordt.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand bij schutting in tuin van woning in Varsseveld

Bij een woning aan de Oranjestraat in Varsseveld is brand ontstaan bij een schutting in de tuin. De ...

Meerdere woningen in Didam volledig verwoest na grote brand, 24 bewoners geëvacueerd

In de nacht van maandag op dinsdag zijn meerdere woningen in Didam volledig afgebrand. In totaal zij...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Brandweer moet persoon bevrijden die vastzit op toilet in Doetinchem

Bij een bedrijf aan de Edisonstraat in Doetinchem is maandagmiddag een persoon bevrijd nadat die vas...

Tractor vliegt in brand op boerderij bij Aalten

Op het erf van een boerderij in het buitengebied van Aalten is maandagochtend een tractor volledig u...

Oudere vrouw na anderhalf uur uit het water gered in Doetinchem

Een oudere vrouw is maandagochtend bij het Jaagpad in Doetinchem uit het water gered. Ze was in het ...