Ulft, Nederland
Terug

Man gewond bij ongeval in stad Doetinchem

7c7a369a9837769e9c24eaf48e404def.jpg
Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde omstreeks 03:30 uur op de Hofstraat in het centrum van de stad. De 20-jarige Doetinchemmer verloor in een bocht de macht over het stuur en eindigde uiteindelijk met zijn auto in het struikgewas. Brandweerlieden en ambulancepersoneel moesten ter plaatse komen om hem uit zijn benarde situatie te bevrijden.

Een traumahelikopter is ter plaatse gekomen om de man naar het ziekenhuis te vervoeren. Over de aard van zijn verwondingen is niks bekend. De weg is een tijdlang afgesloten geweest na het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

638305782_1312823540877198_6015577299916269800_n.jpg

Koeien omgekomen bij stalbrand Heelweg

Bij een uitslaande stalbrand aan de Spul Harensweg in Heelweg zijn zondagochtend meerdere koeien omgekomen. De brandweer kon wel voorkomen dat de brand oversloeg naar een andere schuur en een woonhuis.

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder fractievoorzitter van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.