gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lord of the Rings in natuur van Winterswijk

ab6657db0e05250355706e5a7bb6b992.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hadden al meerdere jaren het idee om een grote parodie te maken", zo laat de Winterswijkse Bas Kempers, production designer van de filmproductie, weten. "We hebben toen besloten een parodie op The Lord of The Rings te maken." Twee jaar geleden kwam Kempers voor het eerst samen met scenarist Fabio en regisseur Sven om over de film te spreken. "Toen hebben we al onze ideeën op een hoop gegooid en daar is The Fellowship uitgekomen."

De film The Fellowship is in zijn ogen een mengeling tussen de animatieserie Family Guy en het bekende Britse programma Monty Python. "We hebben de droge humor en absurdistische trekjes van Monty Python genomen en de random-sketches van Family Guy komen ook terug", vertelt Kempers. "Het is een mengelmoes van verschillende stijlen, en dat is onze stijl geworden."

Première in de zomer

"We zijn van plan om de film rond de zomer af te ronden", vertelt Kempers. Op internet wordt ondertussen met crowdfunding geprobeerd om geld in te zamelen voor de laatste loodjes. Kempers hoopt op een première in een bioscoop, maar het grote publiek kan het waarschijnlijk vanuit huis bekijken. "Het wordt daarna gewoon online zichtbaar. We willen de kijkers vermaken."

Foto: REGIO8

Lees ook

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht. Afhankelijk van het herstel is de speler bij de play-offs mogelijk weer beschikbaar.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.

PFAS in water.png

Zwemverbod De Betteld blijft en PFAS-adviezen houden stand

Het blijft verboden om te zwemmen in recreatieplas De Betteld in Zelhem. Door een verontreiniging van PFAS is het water betreden te gevaarlijk. De plas is afgesloten van de Oosterwijkse Vloed en de Baakse Beek. De hoeveelheid PFAS is volgens de gemeente op die twee locaties stabiel. Hoe lang het verbod nog geldt, is niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-13 at 15.42.06.jpeg

Van zelfrijdende pendelbussen tot AI-universiteit; studenten ontwerpen OV-hub Varsseveld

Om het ontwerp voor de OV-hub die rondom station Varsseveld moet komen vorm te geven, schakelt de gemeente Oude IJsselstreek studenten van Saxion Hogeschool in. De studenten maakten een ontwerp waarin ze ‘out of the box’ moesten denken. Met zelfrijdende pendelbussen en een universiteit puur gericht op AI is dat in ieder geval gelukt.