gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lokaal Belang haalt Vreeman van Posthuis

83ca473b3a7665e60904c44b110205d9.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Om elke verwarring te voorkomen in de rollen als raadslid en makelaar heeft Herman Vreeman, na overleg met alle andere betrokkenen, besloten dit dossier niet langer te behandelen en binnen Lokaal Belang een ander aanspreekpunt hiervoor te zoeken’’, stelt Lokaal Belang in een verklaring na vragen over berichtgeving van onder meer REGIO8 over de plannen van Vreeman. "Naar aanleiding hiervan zijn er vragen gerezen, aangezien Herman ook makelaar is en dat hij voor de eigenaar van Het Posthuis ook andere opdrachten uitvoert, die overigens geen betrekking hebben op Het Posthuis.’’

Vreeman vertelde afgelopen week trots dat na jaren van inspanningen en gesprekken met de eigenaren de deuren van Het Posthuis in Gendringen weer opengaan. De initiatiefnemer riep Gendringenaren op om mee te denken over de invulling van het pand. Lokaal Belang en VVD willen vooralsnog niet verder op de zaak ingaan. Het is de tweede keer binnen een jaar tijd dat de lokale partij in het nieuws komt wegens een mogelijke 'schijn van belangenverstrengeling'.

Geen onderzoek naar handelen Vreeman
Burgemeester Otwin van Dijk heeft na een gesprek met Vreeman besloten geen onderzoek in te stellen naar zijn handelen. Van Dijk laat weten tevreden te zijn met de beslissing van Lokaal Belang om de activiteiten ten aanzien van het Posthuis over te dragen aan een ander raadslid. “Ik vind dit een verstandige oplossing”, aldus de burgemeester. “Daarom is er voor mij geen verdere reden om nu een onderzoek te starten.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.