Ulft, Netherlands

Lichaam gevonden in de Oude IJssel bij Laag-Keppel

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl
De hulpdiensten zijn massaal uitgerukt naar de Oude IJssel bij Laag-Keppel na de vondst van een lichaam. Inmiddels is de identiteit van de persoon bekend.
Redactie REGIO8 | 25 december 2024 14:40 | Aangepast op 25 december 2024 14:40
De politie en Forensische Opsporing deden ter plaatse onderzoek naar de identiteit van het slachtoffer, dat door een voorbijganger werd gevonden. Inmiddels is bevestigd dat het gaat om een 20-jarige Poolse man die al een maand vermist was.
De man werd voor het laatst gezien op de Oude IJsselbrug in Doetinchem, waar hij in de nacht van woensdag op donderdag 23 november rond 00.30 uur een video naar vrienden stuurde. Kort daarna werd zijn telefoon gevonden op de barrière van de brug, zoals vermeld in een Facebookgroep.
Sindsdien was er niets meer van hem vernomen, ondanks dagenlange zoekacties met speciale dregteams. Op Eerste Kerstdag werd zijn lichaam aangetroffen in de rivier bij Laag-Keppel. De politie heeft bevestigd dat de man niet door een misdrijf om het leven is gekomen.

Meest gelezen

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

Redactie REGIO8 | 25 nov 2025 16:08

Lees ook

Ulftse Housheer speelt WK Handbal in eigen land: 'Heel speciaal'

De Ulftse Dione Housheer mag het WK Handbal spelen in eigen land. Woensdag is het toernooi begonnen ...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...

Elektrische deken veroorzaakt brand in Eibergen

Een elektrische deken heeft woensdagavond brand veroorzaakt in een woning in Eibergen. De bewoners e...

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...