gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Levensverhaal van Henk de Jong op papier

5832895263455756a3e339cc6df3ec3c.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is begonnen met een spandoek van de supporters van Cambuur", zo laat Henk de Jong weten over de totstandkoming van het boek. Hoewel hij als trainer onder druk stond in Leeuwarden en de resultaten tegenvielen, stak het publiek De Jong met spreekkoren en spandoeken een hart onder de riem. "Toen dacht ik jee, niet normaal joh", aldus de oefenmeester, die zegt dat de schrijvers van het boek daardoor werden geïnspireerd. "Het zou daar een klein beetje over gaan, maar toen gingen we praten en nu is het eigenlijk een heel breed boek geworden."

Zo maakte De Jong als assistent-trainer van Fritz Korbach bij Heracles Almelo het nodige mee. "Hij was geschorst en ik mocht voor het eerst trainer zijn in het betaald voetbal", zo legt De Jong uit. Voormalig De Graafschap-trainer Korbach zou hem bellen om de wedstrijd door te nemen, maar dat liep anders: "'Henk, er zitten hier toch een paar mooie vrouwen. Je red je er maar mee'", zo liet Korbach destijds aan De Jong weten.

Naast anekdotes over Korbach, komen onder meer het winnen van een loterij (het verbrassen van de winst) en het verlies van zijn schoonbroer aan de orde. Het boek ‘Henk’ is vanaf maandag verkrijgbaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, De gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.