Ulft, Nederland
Terug

Lars Nieuwpoort loopt nieuwe blessure op

d62d4ebf4241d52c3685d4c35234448c.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik kwam na 25 minuten spelen vanuit een kopduel verkeerd op de grond en voelde direct dat het niet goed zat bij mijn been”, aldus de 23-jarige verdediger. Nieuwpoort liep de seizoensopening tegen Feyenoord en het uitduel tegen NAC Breda al mis door een gebroken neus. Later deze week wacht een vervolgonderzoek naar de nieuwe blessure.

Jong De Graafschap won het duel maandagavond met maar liefst 4-0. De ploeg, waar assistent-trainer Sandor van der Heide naast Jan Vreman op de bank zat, trad grotendeels aan met reservespelers van het eerste.

Foto: REGIO8

Lees ook

638305782_1312823540877198_6015577299916269800_n.jpg

Koeien omgekomen bij stalbrand Heelweg

Bij een uitslaande stalbrand aan de Spul Harensweg in Heelweg zijn zondagochtend meerdere koeien omgekomen. De brandweer kon wel voorkomen dat de brand oversloeg naar een andere schuur en een woonhuis.

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder fractievoorzitter van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.