gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kunstijsbaan siert ook deze winter de binnenstad van Doetinchem

e0a8544e806eb54dc468ca8e47074f51.jpg

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem kunnen binnenkort weer schaatsen. Vanaf vrijdag 8 december staat de bekende ijsbaan een maand lang opgebouwd op het Simonsplein in het centrum.

Redactie REGIO8 |
De baan bestaat uit vierhonderd vierkante meter aan kunstijs. Na de opbouw kunnen bezoekers vier weken lang schaatsen in het hart van de stad, van vrijdag 8 december tot en met zondag 7 januari. Het energieverbruik is dit jaar ook onder de loep genomen, geeft het Binnenstadbedrijf Doetinchem aan. Door andere koelsystemen is het verbruik met veertig procent teruggebracht ten opzichte van vorige edities.

De ijsbaan is bijna iedere dag geopend, behalve op Eerste Kerstdag. Gedurende die periode, worden er ook verschillende evenementen georganiseerd door het Binnenstadbedrijf. Dan gaat het onder meer om curling en schoolschaatsen. Ook geeft het gemeentelijke sportbedrijf Sport-ID tussen 11 en 22 december schaatsclinics aan basisschoolleerlingen.

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.