Ulft, Nederland
Terug

Kottense Miss Nederland vol met ambitie

c9006d4a35469c7f8a2c57eba7738cf1.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het is altijd al een meisjesdroom geweest”, vertelt winnares Leonie Hesselink. “Het is nog niet helemaal gedaald, ik leef nog echt in een rollercoaster.” De dagen na haar uitverkiezing ontplofte de telefoon van de Kottense en is ze non-stop bezig geweest. Over haar ambities is Hesselink duidelijk: “Miss World winnen in China, natuurlijk!”, legt Hesselink haar droom uit. “Maar mijn echte droom is het worden van een presentatrice. Dat wil ik heel graag en daar ga ik voor.”

De organisatie waarschuwde haar na de uitverkiezing wel voor vervelende reacties en veel aandacht via social media. “Maar ik moet zeggen, dat valt eigenlijk wel mee.” Toch zijn er een paar reacties die er op een negatieve manier uitspringen. “Maar dat boeit mij eigenlijk helemaal niks, het laat me echt koud”, geeft de winnares toe. “Als je daar niet tegen kan dan ben je ook niet geschikt denk ik voor deze titel.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.