gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kop-staartbotsing tussen auto's op drukke kruising in Doetinchem

034a064da88e4b47ee71a41f609ebce6.jpg

Twee automobilisten zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst bij een drukke kruising in de buurt van het stadscentrum van Doetinchem. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis, wel raakten allebei de voertuigen beschadigd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 16.00 uur op de kruising met verkeerslichten tussen de Stokhorstweg en de Europaweg. Een automobiliste reed over de kruising heen, maar moest direct afremmen voor stilstaand verkeer dat iets verderop stond. De bestuurder achter haar had dit niet in de gaten en botste achterop. De betrokkenen zijn gecontroleerd door toegesneld ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

De betrokken auto's raakten wel flink beschadigd, een van de twee moest worden afgesleept. In de voorste auto zat ook een kind, naast een andere bijrijdster. Dit kindje heeft van de politie een knuffelbeer gekregen voor de schrik. Het overige verkeer ondervond flinke hinder van de kop-staartbotsing.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.

WhatsApp Image 2026-04-25 at 17.11.45.jpeg

Getuigenoproep na fataal ongeluk A12 bij Beek

De politie is op zoek naar getuigen van het dodelijke ongeval op de A12 van afgelopen zaterdag, waarbij een 66-jarige man uit Doornspijk om het leven kwam.