gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Koemans wil stap maken naar de Bundesliga

3d4d16536db65d5ffefb159d0820d1f3.jpg
Redactie REGIO8 |

“Met de kijk op de toekomst was het een belangrijk toernooi’’, blikt winnaar Koemans terug op het evenement in Duitsland. Koemans hoopt een plek te veroveren in de Bundesliga, die in de bokswereld gezien wordt als beste competitie van Europa. De 21-jarige Zelhemmer won in Chemnitz ondanks een gescheurde band in zijn rechterhand: “Ik wist dat ik er last van zou krijgen. In de finale bokste ik vooral met één hand, maar als het verschil zo groot is wil je het ook afmaken. Ik heb toen toch mijn stoothand gebruikt.”

Koemans nam gezien zijn handblessure risico op complicaties bij zijn herstel. “Je weet dat zo’n hand er niet beter van wordt’’, aldus trainer Dirk Chevalking. “Maar we hebben het risico genomen.” Volgens de ambitieuze bokser zorgt zijn titel voor meer aanzien. “Iedereen in de Nederlandse selectie heeft dit toernooi een keer gewonnen, nu ben ik een van hen.” Woensdag gaat Koemans onder het mes en de komende drie maanden staan in het teken van herstel. “In januari start de Bundesliga”, kijkt bokscoach Chevalking vast vooruit. “Nu tijd voor herstel en dan verwacht ik dat hij daar klaar voor is. Hij is er aan toe.”

Foto: REGIO8

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.