Ulft, Nederland
Terug

Koemans wil stap maken naar de Bundesliga

3d4d16536db65d5ffefb159d0820d1f3.jpg
Redactie REGIO8 |

“Met de kijk op de toekomst was het een belangrijk toernooi’’, blikt winnaar Koemans terug op het evenement in Duitsland. Koemans hoopt een plek te veroveren in de Bundesliga, die in de bokswereld gezien wordt als beste competitie van Europa. De 21-jarige Zelhemmer won in Chemnitz ondanks een gescheurde band in zijn rechterhand: “Ik wist dat ik er last van zou krijgen. In de finale bokste ik vooral met één hand, maar als het verschil zo groot is wil je het ook afmaken. Ik heb toen toch mijn stoothand gebruikt.”

Koemans nam gezien zijn handblessure risico op complicaties bij zijn herstel. “Je weet dat zo’n hand er niet beter van wordt’’, aldus trainer Dirk Chevalking. “Maar we hebben het risico genomen.” Volgens de ambitieuze bokser zorgt zijn titel voor meer aanzien. “Iedereen in de Nederlandse selectie heeft dit toernooi een keer gewonnen, nu ben ik een van hen.” Woensdag gaat Koemans onder het mes en de komende drie maanden staan in het teken van herstel. “In januari start de Bundesliga”, kijkt bokscoach Chevalking vast vooruit. “Nu tijd voor herstel en dan verwacht ik dat hij daar klaar voor is. Hij is er aan toe.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.