gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Koemans (21) bereikt halve finale in Tsjechië

3d45ea59ce9973377bec93e8c974da34.jpg
Redactie REGIO8 |
“De wedstrijd liep heel erg goed”, zegt Stanley Koemans. “Ik heb elke ronde echt overklast gewonnen.” Het is voor de Zelhemse bokser het laatste toernooi van dit seizoen. Donderdag vecht hij de halve finale tegen de kampioen van Duitsland. “Dat gaat een zware wedstrijd worden, want die jongen is ook gekwalificeerd voor de wereldkampioenschappen”, aldus Koemans. “Maar ik heb er al twee keer eerder tegen gevochten en ik weet dat ik alles in huis heb om van hem te kunnen winnen.”

Het seizoen is voor de boomlange bokser al geslaagd. “Veel wedstrijden gebokst en ook veel gewonnen. Het was een mooie stijgende lijn van het begin tot het eind.” Alle toernooien en wedstrijden speelt de Achterhoeker met zijn blik op de Olympische Spelen in 2020. “Ik voel dat ik op de goede lijn zit, elke wedstrijd wordt beter. Het wordt steeds helderder, het pad naar die Spelen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.