Ulft, Netherlands

Knal leidt hulpdiensten naar vermoedelijk xtc-drugslab in Zelhem

In Zelhem is maandagavond na een knal in een pand op een bedrijventerrein een vermoedelijk drugslab gevonden. Ter plaatse zijn twee personen aangehouden voor betrokkenheid.
Redactie REGIO8 | 26 september 2023 09:13 | Aangepast op 26 september 2023 09:13
De hulpdiensten werden iets voor 22.30 uur gealarmeerd voor een dakbrand aan de Ambachtsweg. Dat nadat omwonenden een knal hadden gehoord en rook uit het pand zagen komen. Ter plaatse was het voor de brandweerlieden snel duidelijk dat er meer aan de hand was. In het pand werd apparatuur gevonden die duidt op een drugslaboratorium. Mogelijk werd er xtc gefabriceerd in het pand. Een woordvoerder kon dit dinsdagochtend nog niet bevestigen.

Ter plaatse zijn twee personen aangehouden, zij zijn overgebracht naar het politiebureau. Een gespecialiseerd team is ter plaatse gekomen om het pand te controleren op de aanwezigheid van gevaarlijke stoffen. Oorzaak van de knal en de rookontwikkeling is vermoedelijk een fout bij het productieproces geweest.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Zelhem|Politie|

Lees ook

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

Jonge kinderen worden niet opnieuw gehoord in zedenzaak Zelhem

De kinderen die mogelijk seksueel misbruikt zijn in het zwembad in Zelhem hoeven niet opnieuw hun ve...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...