Ulft, Netherlands

Kind op de fiets aangereden in Zelhem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een jonge fietsster is woensdagmiddag aangereden door een automobilist in Zelhem. Het jonge slachtoffer is ter controle naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 20 november 2024 15:01 | Aangepast op 20 november 2024 15:01
De aanrijding vond rond 14.00 uur plaats op de kruising van de Frans Halsstraat en de Vincent van Goghstraat. De precieze oorzaak van het ongeval is niet bekend. Mogelijk speelden de gladheid en lichte sneeuwval een rol.

Het kind raakte gewond bij de aanrijding en is uit voorzorg door ambulancemedewerkers naar het ziekenhuis gebracht. De politie gaf het slachtoffer ook een traumabeertje om de schrik te verzachten.

Lees meer over:

Zelhem|112Achterhoek-nieuws|

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 7 jan 2026 17:29

Lees ook

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Veel rook bij brand in schuur in Aalten

In een schuur aan de Bodendijk in Aalten is in de nacht van woensdag op donderdag brand ontstaan. De...