Ulft, Netherlands

Kind op de fiets aangereden in Zelhem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een jonge fietsster is woensdagmiddag aangereden door een automobilist in Zelhem. Het jonge slachtoffer is ter controle naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 20 november 2024 15:01 | Aangepast op 20 november 2024 15:01
De aanrijding vond rond 14.00 uur plaats op de kruising van de Frans Halsstraat en de Vincent van Goghstraat. De precieze oorzaak van het ongeval is niet bekend. Mogelijk speelden de gladheid en lichte sneeuwval een rol.

Het kind raakte gewond bij de aanrijding en is uit voorzorg door ambulancemedewerkers naar het ziekenhuis gebracht. De politie gaf het slachtoffer ook een traumabeertje om de schrik te verzachten.

Lees meer over:

Zelhem|112Achterhoek-nieuws|

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Zeer grote schuurbrand in Beltrum, schuur met 600 varkens blijft ongedeerd

Bij een boerenbedrijf in Beltrum is woensdagmiddag brand ontstaan in een schuur. Vanwege het risico ...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

Vrouw raakt gewond bij botsing op kruising in buitengebied Aalten

Bij een ongeval op een kruising in het buitengebied van Aalten is een persoon gewond geraakt. Een vo...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...