Ulft, Nederland
Terug

Kerstcadeautjes kopen kan bij Elver in Wehl

41dfa64957a054a131a732baaefc3728.jpg
Redactie REGIO8 |

"Al jaren hadden we een Christmasfair of een sprokkelmarkt. Dat deden we dit jaar niet", aldus procesregisseur Clemens Kock. "We wilden toch aan het publiek laten zien dat cliënten van Elver hele leuke producten kunnen maken." Het concept voor een pop-up shop werd bedacht, maar een juiste locatie moest nog gevonden worden. Totdat Theo Belt van atelier Orso d'Oro langskwam die zijn ruimte beschikbaar wilde stellen. "Hij enthousiast, wij enthousiast. Dan is het een paar weken tijd hard werken en dan heb je een pop-up shop." De winkel is geopend tot 23 december, precies op tijd voor de Kerstinkopen.

Verkoopster Kenjoanne Regales laat enthousiast zien wat ze allemaal gemaakt heeft. Van kaarsen, tot schilderijen tot aan decoraties voor in huis, het is allemaal te vinden in de winkel. Regales benadrukt dat het een gezamenlijk resultaat is van alle cliënten van Elver. Dat is volgens Kock ook het doel van het verkopen van de spullen. "Elke dag zijn er medewerkers en cliënten in de winkel aanwezig om te verkopen", aldus Kock. "Ze vinden het vreselijk leuk dat mensen hun producten kopen. Het is goed voor hun eigenwaarde." Regales blijkt volwaardig verkopersbloed te hebben en sluit uiterst gastvrij af: "Nog een fijne dag, gelukkig nieuwjaar en gelukkig feestdagen."

Foto: REGIO8

Lees ook

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.

Schermafbeelding 2026-02-23 141747.png

Automobilist belandt met voertuig in sloot in Borculo

Een automobilist is woensdagmiddag op de Wessel van Eylllaan, met zijn voertuig in Borculo een sloot beland. De bestuurder raakte eerst in de berm en schoof daarna door een stuurcorrectie naar links de nabijgelegen sloot in.

CampagneBronckhorst10.png

Wie doen mee aan de verkiezingen in Bronckhorst? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Bronckhorst kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op het stembiljet staan zowel nieuwe partijen als partijen die al langer in de gemeenteraad vertegenwoordigd zijn. We gaan de partijen de partijen af, en zetten de belangrijkste punten uit de verkiezingsprogramma's op een rijtje.