gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kerstcadeautjes kopen kan bij Elver in Wehl

41dfa64957a054a131a732baaefc3728.jpg
Redactie REGIO8 |

"Al jaren hadden we een Christmasfair of een sprokkelmarkt. Dat deden we dit jaar niet", aldus procesregisseur Clemens Kock. "We wilden toch aan het publiek laten zien dat cliënten van Elver hele leuke producten kunnen maken." Het concept voor een pop-up shop werd bedacht, maar een juiste locatie moest nog gevonden worden. Totdat Theo Belt van atelier Orso d'Oro langskwam die zijn ruimte beschikbaar wilde stellen. "Hij enthousiast, wij enthousiast. Dan is het een paar weken tijd hard werken en dan heb je een pop-up shop." De winkel is geopend tot 23 december, precies op tijd voor de Kerstinkopen.

Verkoopster Kenjoanne Regales laat enthousiast zien wat ze allemaal gemaakt heeft. Van kaarsen, tot schilderijen tot aan decoraties voor in huis, het is allemaal te vinden in de winkel. Regales benadrukt dat het een gezamenlijk resultaat is van alle cliënten van Elver. Dat is volgens Kock ook het doel van het verkopen van de spullen. "Elke dag zijn er medewerkers en cliënten in de winkel aanwezig om te verkopen", aldus Kock. "Ze vinden het vreselijk leuk dat mensen hun producten kopen. Het is goed voor hun eigenwaarde." Regales blijkt volwaardig verkopersbloed te hebben en sluit uiterst gastvrij af: "Nog een fijne dag, gelukkig nieuwjaar en gelukkig feestdagen."

Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.