gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kerstcadeautjes kopen kan bij Elver in Wehl

41dfa64957a054a131a732baaefc3728.jpg
Redactie REGIO8 |

"Al jaren hadden we een Christmasfair of een sprokkelmarkt. Dat deden we dit jaar niet", aldus procesregisseur Clemens Kock. "We wilden toch aan het publiek laten zien dat cliënten van Elver hele leuke producten kunnen maken." Het concept voor een pop-up shop werd bedacht, maar een juiste locatie moest nog gevonden worden. Totdat Theo Belt van atelier Orso d'Oro langskwam die zijn ruimte beschikbaar wilde stellen. "Hij enthousiast, wij enthousiast. Dan is het een paar weken tijd hard werken en dan heb je een pop-up shop." De winkel is geopend tot 23 december, precies op tijd voor de Kerstinkopen.

Verkoopster Kenjoanne Regales laat enthousiast zien wat ze allemaal gemaakt heeft. Van kaarsen, tot schilderijen tot aan decoraties voor in huis, het is allemaal te vinden in de winkel. Regales benadrukt dat het een gezamenlijk resultaat is van alle cliënten van Elver. Dat is volgens Kock ook het doel van het verkopen van de spullen. "Elke dag zijn er medewerkers en cliënten in de winkel aanwezig om te verkopen", aldus Kock. "Ze vinden het vreselijk leuk dat mensen hun producten kopen. Het is goed voor hun eigenwaarde." Regales blijkt volwaardig verkopersbloed te hebben en sluit uiterst gastvrij af: "Nog een fijne dag, gelukkig nieuwjaar en gelukkig feestdagen."

Foto: REGIO8

Lees ook

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.