gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kermis Ulft los met T-shirt Trofee op De Pol

9ffea09a50e16f30ee7dd65c58965798.jpg
Redactie REGIO8 |

"Mensen vonden het erg leuk om T-shirts te maken en samen met een groep naar de kermis te gaan", zo legt Jurgen Weijl van Schuttersgilde St. Joris uit Ulft het ontstaan van de Trofee uit. "Inmiddels doen we het al voor de vijftiende keer. Fantastisch om te zien hoe mensen met een heel leuk clubje supercreatieve ideeën op een shirt zetten. Daar zit echt het Polse Kermis-gevoel in." Zo besloot de groep van Marc Hoksbergen de draak te steken met het ‘poepavontuur’ van wielrenner Tom Dumoulin: "Na vier dagen zuipen op de Pol is het natuurlijk met de darmen wat minder dan normaal", aldus Marc.

Nu de kop er af is, barst het kermisgedruis in Ulft los. "Elke avond is het groot feest en dan maandag nog het vogelschieten waar onze nieuwe Koning bepaald wordt", vertelt Weijl. "Voor elk wat wils denk ik." Kermisganger Marc ziet al op tegen de donderdag: "Dan heb je een kater van hier tot Tokyo, maar daar kom je wel overheen."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-08 at 14.51.36.jpeg

Lamlendig De Graafschap verliest van effectief Vitesse

De Graafschap is er niet in geslaagd om voor het eerst in 41 jaar twee keer in één seizoen te winnen van Vitesse. Het werd zelfs een oorwassing in de Gelderse kraker op De Vijverberg: de Arnhemmers wonnen met liefst 1-4.

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.