gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kabasele blij met terugkeer bij selectie

ae17105ee5f0e004e4dcdf76576dc203.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik ben blij", zegt een opgeluchte Kabasele. Hij miste aan het einde van de vorige seizoenshelft de kerstbrunch en werd daarna geschorst. Het trainingskamp in het Turkse Belek en de thuiswedstrijd tegen Excelsior gingen daardoor aan hem voorbij. "Het was een beetje een deceptie", zegt de aanvaller over die periode. "Ik speelde niet tegen Ajax en heb daar niet goed op gereageerd. Dat is jammer. Ik heb mijn excuses gemaakt aan de staf en de ploeg. Het belangrijkste is nu op het veld. Ik kom terug."

"Het is goed dat hij terug is", zegt trainer Jan Vreman over de terugkeer van de Anderlecht-huurling. Kabasele wordt door de Winterswijkse oefenmeester gelijk op de bank gezet. "Wat er gebeurt is, is ondertussen ook al zo lang geleden. Dat is dan afgesloten." Overigens kon de aanvaller in de winterstop wel weg: "Veel clubs belden mij", aldus Kabasele. Onder meer Zulte Waregem zou belangstelling in hem hebben. "Maar ik wilde niet. Ik heb een contract voor een jaar en ik blijf hier."

Zoektocht naar spits gestaakt

Volgens Vreman is de zoektocht naar een nieuwe aanvaller gestaakt: "De middelen zijn er niet", aldus de trainer. Manager voetbal Peter Hofstede was de afgelopen maand druk aan het zoeken naar een aanvallende versterking, maar dankzij het aanblijven van Kabasele is er op dit moment volgens de trainer geen financiële ruimte meer: "Dan zal er eerst iets anders moeten gebeuren."

Lees ook

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.

GalaLochem1000.jpg

Skelters, crossmotoren en zelfs een boot: leerlingen Staring College Lochem in stijl naar gala

Middelbare scholieren kijken er hun hele schoolperiode naar uit; het eindexamengala. Ook bij het Staring College in Lochem is er een onderlinge competitie, wie komt er in het meest bijzondere voertuig naar het gala? Voor de tijd is er al het een en ander uitgelekt.