gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kabasele blij met terugkeer bij selectie

ae17105ee5f0e004e4dcdf76576dc203.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik ben blij", zegt een opgeluchte Kabasele. Hij miste aan het einde van de vorige seizoenshelft de kerstbrunch en werd daarna geschorst. Het trainingskamp in het Turkse Belek en de thuiswedstrijd tegen Excelsior gingen daardoor aan hem voorbij. "Het was een beetje een deceptie", zegt de aanvaller over die periode. "Ik speelde niet tegen Ajax en heb daar niet goed op gereageerd. Dat is jammer. Ik heb mijn excuses gemaakt aan de staf en de ploeg. Het belangrijkste is nu op het veld. Ik kom terug."

"Het is goed dat hij terug is", zegt trainer Jan Vreman over de terugkeer van de Anderlecht-huurling. Kabasele wordt door de Winterswijkse oefenmeester gelijk op de bank gezet. "Wat er gebeurt is, is ondertussen ook al zo lang geleden. Dat is dan afgesloten." Overigens kon de aanvaller in de winterstop wel weg: "Veel clubs belden mij", aldus Kabasele. Onder meer Zulte Waregem zou belangstelling in hem hebben. "Maar ik wilde niet. Ik heb een contract voor een jaar en ik blijf hier."

Zoektocht naar spits gestaakt

Volgens Vreman is de zoektocht naar een nieuwe aanvaller gestaakt: "De middelen zijn er niet", aldus de trainer. Manager voetbal Peter Hofstede was de afgelopen maand druk aan het zoeken naar een aanvallende versterking, maar dankzij het aanblijven van Kabasele is er op dit moment volgens de trainer geen financiële ruimte meer: "Dan zal er eerst iets anders moeten gebeuren."

Lees ook

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.