Ulft, Netherlands

Kabasele blij met terugkeer bij selectie

Regio8 | 22 januari 2016 14:55 | Aangepast op 22 januari 2016 14:55
"Ik ben blij", zegt een opgeluchte Kabasele. Hij miste aan het einde van de vorige seizoenshelft de kerstbrunch en werd daarna geschorst. Het trainingskamp in het Turkse Belek en de thuiswedstrijd tegen Excelsior gingen daardoor aan hem voorbij. "Het was een beetje een deceptie", zegt de aanvaller over die periode. "Ik speelde niet tegen Ajax en heb daar niet goed op gereageerd. Dat is jammer. Ik heb mijn excuses gemaakt aan de staf en de ploeg. Het belangrijkste is nu op het veld. Ik kom terug."

"Het is goed dat hij terug is", zegt trainer Jan Vreman over de terugkeer van de Anderlecht-huurling. Kabasele wordt door de Winterswijkse oefenmeester gelijk op de bank gezet. "Wat er gebeurt is, is ondertussen ook al zo lang geleden. Dat is dan afgesloten." Overigens kon de aanvaller in de winterstop wel weg: "Veel clubs belden mij", aldus Kabasele. Onder meer Zulte Waregem zou belangstelling in hem hebben. "Maar ik wilde niet. Ik heb een contract voor een jaar en ik blijf hier."

Zoektocht naar spits gestaakt

Volgens Vreman is de zoektocht naar een nieuwe aanvaller gestaakt: "De middelen zijn er niet", aldus de trainer. Manager voetbal Peter Hofstede was de afgelopen maand druk aan het zoeken naar een aanvallende versterking, maar dankzij het aanblijven van Kabasele is er op dit moment volgens de trainer geen financiële ruimte meer: "Dan zal er eerst iets anders moeten gebeuren."

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...

Rioolwaterzuivering Etten in de knel, waterschap waarschuwt

De rioolwaterzuivering in Etten staat op springen. Door de bouw van honderden nieuwe woningen én de ...

Nieuwe beurs in Wehl draait om toekomst van wonen in de Achterhoek

Zo’n 29 standhouders doen 21 en 22 november mee aan de Bouwen en Wonen beurs op het Bedrijvenpark A1...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

ANALYSE | Veiligheid voor vrouwen in de Achterhoek: erkenning, maar weinig resultaat

ANALYSE | Geen acute problemen, maar de veiligheid van vrouwen verdient meer aandacht. Zo staan de m...