gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jubilerend Olympus’58 uit Doetinchem groeit

b99673fbf7a2df6c76b6a9d05dc6cd05.jpg
Redactie REGIO8 |

“We hadden het hele jaar al activiteiten, maar dit is echt de grote feestdag”, vertelt voorzitter Marco Vellema van de Doetinchemse korfbalvereniging. Een van de hoogtepunten op de dag was een clinic van André Kuipers. “Ik vind het leuk”, aldus de voormalig Nederlands korfballer van het jaar en huidig trainer. “Het was een enthousiaste groep en je ziet dat ze oppakken wat je vertelt.” De tientallen jonge leden genoten in ieder geval met volle teugen van de uitleg van Kuipers en van het korfballen zelf. “Ik vind het leuk dat het een gemengde sport is”, vertelt Morris. “Je kan meedoen wanneer je wilt, wat je wilt en hoe je wilt.”

De Doetinchemse korfbalvereniging merkt dat het aantal leden, na een dipje in de afgelopen jaren, weer toeneemt. “We zijn een beetje uit een dal aan het opkrabbelen”, aldus voorzitter Vellema, die de introductie van de Kangoeroe Klup voor de jongste leden als een van de reden voor de stijging ziet. “Met name qua jeugd zaten we vrij krap, maar je ziet nu dat er beetje bij beetje meer aanwas is. Nu moeten we zorgen dat we niet terugvallen naar waar we vandaan komen en beetje bij beetje blijven doorgroeien.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.

PFAS in water.png

Zwemverbod De Betteld blijft en PFAS-adviezen houden stand

Het blijft verboden om te zwemmen in recreatieplas De Betteld in Zelhem. Door een verontreiniging van PFAS is het water betreden te gevaarlijk. De plas is afgesloten van de Oosterwijkse Vloed en de Baakse Beek. De hoeveelheid PFAS is volgens de gemeente op die twee locaties stabiel. Hoe lang het verbod nog geldt, is niet bekend.