gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jongeren maken vuurtje, brandweer rukt uit voor bosbrand

67dc63fff56118a7378b12e45a9b893a.jpg

De brandweer is maandagavond uitgerukt naar de rand van de Kruisbergse bossen bij Doetinchem. Een groep jongeren had een vuurtje gestookt, waarop omstanders de hulpdiensten belden.

Redactie REGIO8 |
Het incident gebeurde rond 20.15 uur bij de kruising van de Hogenslagweg met de Zandstraat. De jongeren hadden op een eilandje naar eigen zeggen een kampvuurtje gemaakt. Toen er rook opsteeg vanuit het bos, besloten omstanders de brandweer te bellen. De jongens hadden toen de brandweerlieden aankwamen zelf het vuurtje al uitgemaakt met zand.

De brandweer heeft vervolgens nog een bak water over de smeulende resten heen gegooid, terwijl andere opgeroepen voertuigen werden afgemeld. Een ter plaatse gekomen politieagent heeft de jongeren gesommeerd geen vuurtje meer te stoken, zeker niet vanwege de droogte. Ook zijn de ouders van de jongens op de hoogte gebracht.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.

WhatsApp Image 2026-04-25 at 17.11.45.jpeg

Getuigenoproep na fataal ongeluk A12 bij Beek

De politie is op zoek naar getuigen van het dodelijke ongeval op de A12 van afgelopen zaterdag, waarbij een 66-jarige man uit Doornspijk om het leven kwam.