gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jong Oranje tevreden over De Vijverberg

28d1d189f6d6f121c3db180b9e8909bb.jpg
Redactie REGIO8 |

“We zijn trots dat de grootste talenten van Nederland hier hun wedstrijden spelen”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. “Ik denk dat het goed is voor de regio, maar ook voor De Graafschap en Doetinchem zelf.” Er is nu één jaar voorbij, maar er volgt nog een jaar Jong Oranje op De Vijverberg. “Het brengt allemaal best veel werk met zich mee en we moeten aan het eind van dat jaar kijken of we dit vol kunnen blijven houden”, aldus Ostendorp. “Voor alsnog overheerst het enthousiasme, maar we moeten wel realistisch blijven.”

De voorkeur van Jong Oranje-trainer Erwin van de Looi gaat ook uit naar De Vijverberg. “Het veld ligt er goed bij, de sfeer is goed en je moet ook niet in een te groot stadion spelen. Dus mijn voorkeur gaat hiernaar uit.” Ook verdediger Denzel Dumfries voelt zich thuis in Doetinchem. “We zijn altijd goed ontvangen hier, we hebben goede wedstrijden kunnen spelen en het publiek staat altijd lekker achter de ploeg.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.