gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jong Oranje tevreden over De Vijverberg

28d1d189f6d6f121c3db180b9e8909bb.jpg
Redactie REGIO8 |

“We zijn trots dat de grootste talenten van Nederland hier hun wedstrijden spelen”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. “Ik denk dat het goed is voor de regio, maar ook voor De Graafschap en Doetinchem zelf.” Er is nu één jaar voorbij, maar er volgt nog een jaar Jong Oranje op De Vijverberg. “Het brengt allemaal best veel werk met zich mee en we moeten aan het eind van dat jaar kijken of we dit vol kunnen blijven houden”, aldus Ostendorp. “Voor alsnog overheerst het enthousiasme, maar we moeten wel realistisch blijven.”

De voorkeur van Jong Oranje-trainer Erwin van de Looi gaat ook uit naar De Vijverberg. “Het veld ligt er goed bij, de sfeer is goed en je moet ook niet in een te groot stadion spelen. Dus mijn voorkeur gaat hiernaar uit.” Ook verdediger Denzel Dumfries voelt zich thuis in Doetinchem. “We zijn altijd goed ontvangen hier, we hebben goede wedstrijden kunnen spelen en het publiek staat altijd lekker achter de ploeg.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.