gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jong Oranje tevreden over De Vijverberg

28d1d189f6d6f121c3db180b9e8909bb.jpg
Redactie REGIO8 |

“We zijn trots dat de grootste talenten van Nederland hier hun wedstrijden spelen”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. “Ik denk dat het goed is voor de regio, maar ook voor De Graafschap en Doetinchem zelf.” Er is nu één jaar voorbij, maar er volgt nog een jaar Jong Oranje op De Vijverberg. “Het brengt allemaal best veel werk met zich mee en we moeten aan het eind van dat jaar kijken of we dit vol kunnen blijven houden”, aldus Ostendorp. “Voor alsnog overheerst het enthousiasme, maar we moeten wel realistisch blijven.”

De voorkeur van Jong Oranje-trainer Erwin van de Looi gaat ook uit naar De Vijverberg. “Het veld ligt er goed bij, de sfeer is goed en je moet ook niet in een te groot stadion spelen. Dus mijn voorkeur gaat hiernaar uit.” Ook verdediger Denzel Dumfries voelt zich thuis in Doetinchem. “We zijn altijd goed ontvangen hier, we hebben goede wedstrijden kunnen spelen en het publiek staat altijd lekker achter de ploeg.”

Foto: REGIO8

Lees ook

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.